Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell beleszólni a...

Miért kell beleszólni a döntésembe?

Figyelt kérdés

Barátom orosz, és nemsokára Oroszországba fogunk költözni, amin mindenki teljesen ki van akadva, mert ez lenne életem legnagyobb hibája. Direkt a barátom miatt megtanultam oroszul, és azért is, hogy majd később is hasznosítani tudjam. Amúgy meg itt maradnánk, csak barátomat oda köti a munkája, mert csak fél évre jött ide, és most mindenképpen vissza kell mennie.

22/L


2014. márc. 23. 22:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
66%
Feleségül is vesz? Mert anélkül bármikor otthagyhat és hogy jössz haza? Főleg, ha csak fél éve ismered.
2014. márc. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%
Szóval kevesebb mint fél éve ismered? Én azért arra nem alapoznék még egyenlőre. Ennyi idő alatt normálisan megtanultál oroszul, még viccnek is nagyon gyenge.
2014. márc. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%

Második: én tavaly júliusban kezdtem oroszul tanulni a nulláról, novemberben pedig eredményes középfokú C nyelvvizsgát tettem belőle a Rigó utcában, pedig nem vagyok nyelvzseni. Szóval miért lenne vicc, egyáltalán nem lehetetlen fél év alatt társalgásképesen megtanulni oroszul.

Ugyanakkor igazad, igazatok van: én ennyi ismeretség után még semmire nem alapoznék még talán egy magyarral sem, nemhogy egy külföldivel. Ezenkívül épp nemrég olvastam, hogy Oroszországban a világon a legmagasabb a válások száma és aránya, a szeretőtartás eleve alap dolog, szóval... Amúgy engem is nagyon vonz Oroszország, ezért is kezdtem el tanulni a nyelvet, de családot nem alapítanék ott, még párkapcsolatot se tudnék elképzelni, és nem csak azért, mert az amúgy is van.

2014. márc. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%
Rizikos, foleg ebben a politikai helyzetben. Fel eve ismeritek egymast? Minimum 1-2 ev utan talan, de ez meg tul korai.
2014. márc. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%

1-2 év után elgondolkodnék rajta, és ha úgy érezném, hogy tényleg ezt akarom,és ő is, kimennék vele!


Na de fél év??

Ennyi idő után én is azt mondanám, hogy meggondolatlanság lenne mindent a hátad mögött hagyva kimenni egy tök ismeretlen országba!

Most talán úgy érzed, hogy minden oké, de bármi történhet később....

2014. márc. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
23%
Igazából nem kellene beleszólniuk a döntésedbe. Lehet, hogy esetleg a fiúval van bajuk, mivel Oroszország közel van, annyira nem vad hely, hogy attól féltsenek, hogy bajod esik. Fiatal vagy és még csak fél éve vagytok együtt, de szerintem ha szeretitek egymást és úgy érzed, miért ne, legfeljebb felülsz a repülőre és hazajössz, ha mégsem működik közöttetek as dolog.
2014. márc. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%

"Oroszország közel van, annyira nem vad hely"


Oroszorszagnak van 10000 kmre levo vege is am..

Es ha szerinted nem vad hely, ne nagyon vagy kepben az aktualis politikai esemenyekkel - most nem a krimi dolgokra gondolok.

2014. márc. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
97%

És azt is tudod hogy ott egy nőnek milyen jogai vannak ?

Mer h nincs NANE, se a rendőrség nem foglakozik bántalmazási ügyekkel.

Még demokrácia sincs. Pl nem akarok politizálni csak példa kb 2 éve Putyin megcsalta a feleségét ezt egy újság megírta. Mire másnap megszűnt a lap.


Na lehet tippelni h mért.

Meg az italt se vetik meg.

Szóval szívem ott nincsenek túl fényes kilátásaid.


Bár szíved joga h kihez mész és hova, de ha gond lesz lehet még a konzulátusra se fogsz eljutni h haza hozzanak.


25 F

2014. márc. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
21%
7 Oroszország nagy az igaz, szerintem van kb. 100 veszélyesebb ország ahová nem szívesen mennék még nyaralni sem, Oroszország nem tartozik ezek közé. De mégis mi a jó franc történhet valakivel aki kiköltözik a gyakorlatilag velünk szomszédos országba. Max. szakítanak, aztán hazajön. Egyik barátnőm megismerkedett egy külföldi fiúval, egy éjszakát tudtak itthon együtt lenni, mert a fiúnak vissza kellett mennie, aztán még egyszer visszajött Magyarországra egy hónap múlva, ezek után a barátnőm kirúgta az akkori pasiját, eladott mindent és kiutazott a sráchoz, ez kb. 10 éve volt, azóta van 2 gyerekük, boldogok, ilyen is van.
2014. márc. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
29%
Azért az nagyon durva, hogy ennyire félős és tudatlan emberek vannak itt, nincs nagykövetség, na persze.....
2014. márc. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!