Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell beleszólni a...

Miért kell beleszólni a döntésembe?

Figyelt kérdés

Barátom orosz, és nemsokára Oroszországba fogunk költözni, amin mindenki teljesen ki van akadva, mert ez lenne életem legnagyobb hibája. Direkt a barátom miatt megtanultam oroszul, és azért is, hogy majd később is hasznosítani tudjam. Amúgy meg itt maradnánk, csak barátomat oda köti a munkája, mert csak fél évre jött ide, és most mindenképpen vissza kell mennie.

22/L


2014. márc. 23. 22:19
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Én hoztam fel a török férfit (akivel régen kapcsolatom volt). Én továbbra sem zárkózom el tőlük, vagyis nem gondolom, hogy mindegyikük ilyen erőszakos lenne. De amióta beigazolódott a riogatás, a "jóslat", azóta már tényleg az elejétől észben tartom ezt. Tényleg nem gondoltam volna, mégis rosszul sült el. Bár az is igaz, hogy mint utólag kiderült az az illető nagyon jól játszotta a szerepét. Ha nem az életemről lett volna szó, akkor még lenyűgözőnek is találtam volna, hogy képes ennyire megtéveszteni az embereket, de így jobbnak láttam megszakítani vele a kapcsolatot. Mindenesetre érdekes tapasztalat volt.

Különben nekem az oroszokkal is az a tapasztalatom, hogy sok sztereotípia igaz rájuk. Még a normálisabb orosz ismerőseim is mondták, hogy valóban az megy náluk, amiket hallani, szóval Magyarországnál azért kicsit félelmetesebb hely szerintem. De való igaz, mindenhol ki lehet fogni rossz embert, szóval nem feltétlenül ezen múlik.

2014. márc. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!