Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 éves leszek 16 éves a...

19 éves leszek 16 éves a barátnőm terhes mind a 2-ten meg akarjuk tartani a babát van jövedelmem, dolgozok, ha én nem akarom és ö se, a szülei igaz nem vetethetik el SEGÍTSETEK?

Figyelt kérdés
2 évig legjobb barátok voltunk és bele szerettünk egymásba fél éve vegyunk együtt ! a szülei nem nézik jó szemmel ezt a kapcsolatot mert az édes annyát veszik példának h sok fiuval szexelt ! és a lányuknak ezért nem akarnak kapcsolatot ! de mi nagyon szeressük egymást mindenen keresztül mentünk és most terhes lett ! nem szeretnénk el vetetni nem szeretnénk el dobni 1 csodálatos dolgot ! a szülei nem vetethetik el ha én nem akarom mit tegyek hogy velem éljen ? :/ valaki segitsen !
2014. márc. 25. 00:28
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
79%
Ebben az esetben nem vetethetik el,ha nem akarja.
2014. márc. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
87%
Én ezt nem hiszem el. Irány vissza általános első osztályába, olvasókönyv, vonalas füzet, ilyesmi...
2014. márc. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
30%
Vedd feleségül. Onnét kezdve a lány felnőttnek számít, és nem vehetik semmi esetre se el a babát a szülők. El sem vetethetik. Bár én úgy tudom, h 16 éves lány esetén már amúgy se tehetnek így szülők.
2014. márc. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
39%
Ja és amúgy is illene feleségül venned, nem kell nagy lakodalom, meg mi egymás, és akkor minimális költségekkel megoldhatjátok, talán ez esetben a lány családja is idővel megbékél a kapcsolatotokkal.
2014. márc. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
73%

Aha, vegye feleségül... Hogy 2 év múlva majd váljanak el, vagy utálják egymást és 0-24 veszekedjenek, milyen jó élete lesz a gyereknek...

Amúgy, most persze nagyon szeretitek egymást, de a bnőd még gyerek, huszonévesen nagyon nem így fog gondolkozni és viselkedni, változni fog, és te így szeretted meg, a felnőtt énjét már nem biztos hogy szeretni fogod. Ezért szoktak felnőttek házasodni, nem azért mert nagykorúak hanem mert érzelmileg felnőttebbek. Szóval, ha akarjátok, tartsátok meg, és maradjatok is együtt, de számíts rá, hogy lehet hogy nem fogtok örökké együttmaradni.

2014. márc. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
37%

5: már bocs, de ne a saját parádból indulj már ki!!!

És akkor mi van, ha x év múlva elválnak? Ez a legnagyobb problémád? :D Mert szerintem nekik meg az, h szeretnék a babát megtartani és felnevelni, egy családként.

2014. márc. 25. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
91%
Ha a lány nem egyezik bele el nem vetethetik, viszont azért gondoljátok végig mennyi minden vár rátok, ha ezt tudjátok vállalni, akkor viszont hajrá. Beszéljétek meg szüleivel is, hogy komolyan szeretnétek, akkor lehet, hogy ők is rábólintanak minden téren és még támogatni is fognak.
2014. márc. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
91%

"mi nagyon szeressük egymást" - hát szeressétek egymást, meg szeressétek a nyelvtanórát is ezentúl...


Tényleg, mindjárt suli!

2014. márc. 25. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
76%
Hány hetes terhes a kislány?
2014. márc. 25. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 QueenRavenna ***** válasza:
87%
Az óvszert nem szeressétek?
2014. márc. 25. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!