Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 éves leszek 16 éves a...

19 éves leszek 16 éves a barátnőm terhes mind a 2-ten meg akarjuk tartani a babát van jövedelmem, dolgozok, ha én nem akarom és ö se, a szülei igaz nem vetethetik el SEGÍTSETEK?

Figyelt kérdés
2 évig legjobb barátok voltunk és bele szerettünk egymásba fél éve vegyunk együtt ! a szülei nem nézik jó szemmel ezt a kapcsolatot mert az édes annyát veszik példának h sok fiuval szexelt ! és a lányuknak ezért nem akarnak kapcsolatot ! de mi nagyon szeressük egymást mindenen keresztül mentünk és most terhes lett ! nem szeretnénk el vetetni nem szeretnénk el dobni 1 csodálatos dolgot ! a szülei nem vetethetik el ha én nem akarom mit tegyek hogy velem éljen ? :/ valaki segitsen !
2014. márc. 25. 00:28
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
0%

20asnak: igen, házasságkötéshez kell gyám beleegyezése, de talán a szülők is jobban támogatnák az egészet, ha a fiún látnák, h komolyak a szándékai, és nem az a terve, h 2 év után ott hagyja a gyereket is, meg a lányt is, erre egyenlőre a legjobb megerősítés a házasság kötés. Ha már a baj adott, ezt lehetne leginkább jó irányba elindítani.

Hogy x év múlva mi lesz, azon kár agyalni, vannak olyan példák is, h 16 évesen gyerek lett, házasságot kötöttek és még 40 évesen is boldogok egymással, nem a parákból kell kiindulni.


Többieknek: tiszta mónikashow folyik itt. Nem ismeritek őket, a 16 éves lányt se, ma már sok 16 éves lány sokkal érettebb, még ha látszólag felelőtlennek is tűnik. Legalább helyre akarják hozni, és nem rohannak mindjárt abortuszra. De látom sokaknak itt az lenne a divat, h sebaj megcsináltuk a szart, legközelebb is így tehetünk, mert ott az abortusz és az értelmesebb megoldás. Komoly, és még egyesek fikázzák a kérdezőt.

2014. márc. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a segítséget :) és azt szeretném még kérdezni hogy-hogyan tudnám feleségül venni? !
2014. márc. 25. 11:54
 23/48 anonim ***** válasza:
0%

Szülőkkel, és a lánnyal beszéld meg előbb.

Én úgy tudom, ha semmi puccos témát nem akartok, meg nem futja rá, akkor hivatalba 3eFtba kerül+vmi gyűrűt veszel még. Persze ez így eléggé tré, de később majd még komolyabb pót esküvőt attól még csinálhattok.

Kérdezd meg a kerületi illetékes hivatalnál, h mi-merre hány méter.

2014. márc. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
Ugy tudod feleségül venni, hogy besétálsz vele kezén fogva az illetékes gyamhivatalba es kerítés a kiskoru hazassagkotesenek engedélyezését. Jobpvedelem vizsgalat, lakhatási körülmények vizsgálata az alap, tehat ha munkanelkuli vagy, nem kell próbálkozni se nagyon....
2014. márc. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 A kérdező kommentje:
A munkával nincs gond a körülményekkel sem akkor igaz simán el vehetem feleségül :)
2014. márc. 25. 19:29
 26/48 anonim ***** válasza:
59%
Nem egészen, mert gyám beleegyezés kell, ezért írtam én is, h szülőkkel beszéljétek higgadtan meg, ha látják, h komolyak a szándékaid, és elvennéd stb., talán ők is nagyobb eséllyel higgadnak le.
2014. márc. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 A kérdező kommentje:
és ha szülei ki takadják akkor se ? :(
2014. márc. 25. 23:15
 28/48 anonim ***** válasza:
Inkább kerületi családsegítőbe kérjetek a lánnyal együtt segítséget/tanácsot.
2014. márc. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
Hulyeseget beszélsz 26. Nem kell a gyam beleegyezese. Eleve átlag embernek nincs is gyamja. Gyamhivatali engedély kell, az viszont kotelezo.
2014. márc. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
Jó...elgépeltem...gyám=szülő! Így már okés? :D
2014. márc. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!