Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudnak rajtam segíteni?

Hol tudnak rajtam segíteni?

Figyelt kérdés

Eddig soha nem kértem segítséget,de most nagyon el vagyok keseredve,mivel itt a karácsony,most lettem önhibámon kívül munkanélküli,egyedül nevelek három gyereket albérletben,ilyen esetben hova fordulhatok,ki tud segíteni?

Válaszotokat előre is köszönöm.


2009. dec. 17. 11:58
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Na álljunk meg egy pillanatra.Mi az, hogy az állam sem fizet???Olyan nincs.Egy ismerősöm férjének az előző élettársa prostituált.3 gyereket hagyott apára, abból egy nem is apáé volt.Direkt leíratott mindent a nevéről, hogy ne tudják behajtani rajta a gyerektartást.A tárgyalásokra sosem ment el, az idézést sem vette át.Az állam mégis visszamenőleg is megelőlegezte a gyerektartást.És mikor a ribit vinni akarták a börtönbe(mert hivatalosan kőrözték köztartozásért)akkor már fizetett, mint a katonatiszt.Futottál elég kört ezügyben?Mindezt egy olyan ügyvéd intézte a barátnőméknek, aki tőlük nem kért pénzt, hanem azt is a ribi fizette, mivel nyert ügy volt.Ha perre viszed, onnantókl kezdve hivatalos a dolog és nem neked kell az apát megkeresni, majd a rendőrség megkeresi.Ez a dolguk.
2009. dec. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Olyan tényleg nincs, hogy az apa eltúnt, akkor addig kell kerestetni, amíg tényleg nem találják és halottnak kell nyílváníttatni és onnantól kezdve jár a gyerekeknek az árvasági.
2009. dec. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!