Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 15 éves vagyok,160 centi és...

15 éves vagyok,160 centi és 60 kiló. Én ezt soknak érzem, és meg is látszik rajtam sajnos. Hogyan tudnák leadni 5 kilót? Miket egyek napközben? (a suliban menzás vagyok)

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:

reggelire valamilyen tojásos ételt ajánlok zöldséggel -én paradicsomot szeretek mellé enni :D -, ez ad valamennyi "lendületet", és lesz energiád a napra. délben menza, este kefir vagy más könnyű dolog (zöldségek, olajos magvak, saláták). kenyeret maximum reggelire ennék a helyedben.

állítólag ha 4 óra eltelik az étkezések között, könnyebben fogysz, mert ennyi idő alatt megemésztődik. ha azonban mégis megéhezel napközben, akkor egy gyümölcs nem fog ártani. a mozgást se hagyd ki! én hétköznaponként sétálok egy órát valamerre, hétvégenként pedig úszom 1-2 órát.

2010. máj. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

bocs 1. vagyok: most nézem, hogy 15 éves vagy.

ne erőltesd a fogyást - ha nem fog menni-, lehet hogy nincs is gond az életmódoddal, csak a testnek van ún. "telődési" és "nyúlási" időszaka; ami azt jelenti, hogy ha most nagynak is érzed magad, akkor is nőni fogsz 10-12 cm-t, és a tested fel fogja használni a zsírsejteket, amiket pontosan ezért raktározott.

2010. máj. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!