Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Miből fogunk...

Mit csináljak? Miből fogunk élni? Hogy fogok munkát találni?

Figyelt kérdés

Apuka úgy döntött, hogy elhagy minket. Én jelenleg GYES-en vagyok 1,5 éves fiúnkkal. Amióta bejelentette (2 hónapja) nagy erőkkel munkát keresek, de semmi. Egy hónap múlva aktuális a szétköltözés, addig még fizetjük közösen ezt a lakást, de utána nem tudom, hogy mi lesz. Összesen 2 év munkatapasztalatom van a szakmámban (de az elég jó referenciákkal), van 3 diplomám (rokon szakmák). Eddig vagy 30 helyre küldtem önéletrajzot és motivációs leveleket, egész nap feladatokat írok (mert mindenhova kérnek szinte próba munkát), és eddig egy helyről jeleztek vissza, onnan is azt, hogy nem. Persze, ha nem találok semmit, akkor kénytelen leszek akár takarítani, hogy megéljünk, de egyszerűen nem tudom ezt elképzelni. Úgy érzem, hogy minden téren padlóra jutottam. Amikor megismerkedtünk, évfolyamelső, köztársasági ösztöndíjas voltam az egyetemen, nagy reményekkel. Még gyerek mellől is dolgozgattam itthonról, most meg hirtelen sem párom, sem családom, sem lehetőségeim. Ő meg vígan éli világát, építi a karrierét. Mi lesz így? Fogok munkát találni egyáltalán? (Budapest)

Köszönöm a válaszokat



2014. márc. 28. 13:21
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
a 17-es vagyok, bocsi, nem kötözködni akarok, de ezt egyszerűen nem tudom elhinni. tök értelmesnek tűnsz a szövegeid alapján, és 2 nyelvet beszélsz. jelenleg én is állást keresek, váltani szeretnék, és tényleg naponta látok multis álláshirdetéseket francia+angol kombóval. van ismerősöm is egy multinál, ahol kb kapkodnak a franciásokért, mert a franciát kevesen beszélik olyan szinten, hogy normálisan tudjanak telefonos segítséget nyújtani. egyébként ők jutalékot is kapnak, ha bevisznek valakit. komolyan mondom, ha érdekel a dolog, írj egy privátot a mail címeddel, és megadom a franciás ismerősöm kontaktját. ha értelmes vagy és tényleg beszéled a nyelvet, akkor felvesznek. itt inkább az szokott lenni a gond, h a jelentkezők nem bírják egy idő után, annyira unalmas és monoton a munka, de ez nálad nyilván nem jönne szóba ilyen helyzetben.
2014. ápr. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!