Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A jelenlegi...

Mit tegyek? A jelenlegi férjem és a fiam nem jönnek ki egymással. úgy érzem kettészakadok.

Figyelt kérdés
én és mostani férjem 8 éve vagyunk együtt a fiam akkor 14 éves volt.jó pár éve hogy megromlott a viszonyuk amikor én elnéztem a fiam kamaszos dolgait ő viszont szóvá tette volna lopásait,hazugságait,hagyásagáit,nem törödöm viselkedését.mára annyira elmérgesült a viszonyuk h egy kanál vízbe megtudnák fojtani egymást.van egy 5 éves közös gyerekünk is,én 22 éves fiam velünk lakik még.amúy jó a házasságunk békés,kedves,jó ember a férjem,jobbat se kívánnék.de fáj hogy utálják egymást.nincsenek napi veszekedések,ritkán kapnak össze,de ha igen akkor repkednek a szép szavak,és mindig a fiam miatt van.nem fog igy menni sokáig.imádom a férjem és ő is engem,de szeretem a fiam is,akire bizony rá fér regulázás,az apja szerint is akit már jó pár éve szintén semmibe vesz.mit tehetnék nem tudom.összebékíteni őket nem nagyon lehet.igy együtt meg felörlik az életem,de ott van a pici aki miatt élnem kell még jó pár évet.
2014. márc. 29. 20:06
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
7%
Számomra ez ilyen egyszerű. Ha nálad más a prioritás, nem kell leősanyázni (ez milyen kifejezés már, belem kifordul, már ezt a szót sem lehet felhang nélkül használni...) azt, akinél a gyerek az első, ha már megszülte.
2014. márc. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
94%

Ja, és akkor én vagyok a boldog lelki szegény. Jóvan.


Utolsó előttinek: a tulajdonjog gyengébb mint a haszonélvezeti, ki lehet tenni a tulajt. Mondjuk nem buzdítom a kérdezőt erre, mert ez nagyon szélsőséges.

Csak ha azt várja, hogy mondjunk valamit, ő is mondhatna ezt-azt.

2014. márc. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
12%
Én pedig elbeszélgetnék a felnőtt férjemmel, aki 8 éve neveli a "régi" gyerekemet, hogy emberelje meg magát és igyekezzen javítani a gyerekemmel a kapcsolatot, mert nem lesz jó vége... A nagyfiammal valami hasonlót közölnék.
2014. márc. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
42%
És milyen indokkal teszi ki? Mit mond a bíróságnak? Jajj hát a mostoha apjával nem jön ki, mostoha apjának nincs semmi része ott de kérem hozzanak olyan ítéletet,hogy kibírjam tenni? Ezt szerintem te se gondoltad komolyan.. Nem ilyen egyszerű ez.
2014. márc. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
Kedves 24, le is írtam, hogy nem gondoltam komolyan ebben az esetben. Ne hápogjál már. Csak ha leírná, hogy is van ott az a fiú, tudnánk segíteni.
2014. márc. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
Az egyik ősanya, a másik hápog... Csak te vagy helikopter.
2014. márc. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
76%

Látom, besértődtél, és nem tudsz túllépni. Úgy sajnálom, de most mit tegyek?

Most komolyan, cicaharc? Vagy mi ez? Te ezt komolyan veszed? Mert akkor most szólj.

2014. márc. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
36%
Hogy is van ott az a fiú: válás után az anyjával, aki közben bepasizott, olyan pasival, aki nem találta meg a hangot az akkor 14 éves gyerekkel, aztán rosszabbra fordultak a dolgok. Sejthetően az egész tinikora ezzel a csatározással telt, az anyja nem állt mellé, hanem gyermeket is szült az új férjnek.Akinek a lakhatásán már a saját anyja is elgondolkodott. Hát, így van ott az a fiú.
2014. márc. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
68%

Én ezt értem, mondjuk én más szempontból kérdeztem volna a kérdezőt, hogy hogy van ott a fiú.

Én csak úgy gondolom, te kívülállóként nagyon könnyedén hozol ítéletet egy érzelmileg nehéz helyzetben. Mikor kívülről nézel egy ilyen helyzetet, könnyebb megítélni, mint benne lenni, és mindkét felet szeretné, és kettészakadni. Ez igenis lehetséges, az ember dolgai sohasem vagy feketék, vagy fehérek.

Ideális esetben azok lennének persze.

2014. márc. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
*szeretni
2014. márc. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!