Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A jelenlegi...

Mit tegyek? A jelenlegi férjem és a fiam nem jönnek ki egymással. úgy érzem kettészakadok.

Figyelt kérdés
én és mostani férjem 8 éve vagyunk együtt a fiam akkor 14 éves volt.jó pár éve hogy megromlott a viszonyuk amikor én elnéztem a fiam kamaszos dolgait ő viszont szóvá tette volna lopásait,hazugságait,hagyásagáit,nem törödöm viselkedését.mára annyira elmérgesült a viszonyuk h egy kanál vízbe megtudnák fojtani egymást.van egy 5 éves közös gyerekünk is,én 22 éves fiam velünk lakik még.amúy jó a házasságunk békés,kedves,jó ember a férjem,jobbat se kívánnék.de fáj hogy utálják egymást.nincsenek napi veszekedések,ritkán kapnak össze,de ha igen akkor repkednek a szép szavak,és mindig a fiam miatt van.nem fog igy menni sokáig.imádom a férjem és ő is engem,de szeretem a fiam is,akire bizony rá fér regulázás,az apja szerint is akit már jó pár éve szintén semmibe vesz.mit tehetnék nem tudom.összebékíteni őket nem nagyon lehet.igy együtt meg felörlik az életem,de ott van a pici aki miatt élnem kell még jó pár évet.
2014. márc. 29. 20:06
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
91%
Egy gyereknél még érthető, hogy a mostoháját hibáztatja, de felnőttkorára azért rájöhetett volna, hogy igazságtalan volt. Lehet, hogy más itt a probléma.
2014. márc. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
100%
A fiadnak nem tudjátok kifizetni a lakásból a részét? Egyébként, ha meg ennyire nincs megoldás a helyzetre, el lehet menni a bíróságra, ahol majd megosztják a közös tulajdont, viszont abból is valószínű az sülne ki, hogy nektek kell kifizetni a fiút, vagy pedig a lakást eladni és a pénzt felezni.
2014. márc. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig a hozzászólásokat,én csak annyit tudok neked írni,ami velünk történt...Nálunk kisebbik öcsémmel volt vagyis van így,hogy Anyu neki mindent elnézett..most 20 éves,de se szakmája,se munkája,otthon sem segít semmit!Én már külön élek,nekem is családom van,de nagyobbik öcsém még otthon van,aki szellemi fogyatékosan dolgozik,le adja a pénzt,és a férfi munkát is ő csinálja,mivel Apukánk már nem él...Szóval a lényeg,hogy mi tartjuk el kisebbik öcsémet is,csak azért mert Anyu szerint neki bármit lehetett!Ezzel nem bántani akarlak,de Neked kellene határozottabbnak lenni a fiaddal szemben,ha azt szeretnéd hogy ember legyen belőle!
2014. máj. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!