Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én lennék a hibás? Nem tudom...

Én lennék a hibás? Nem tudom mit tegyek? Állandó a feszültség nálunk. A többi lent.

Figyelt kérdés
A napokban a fiam szemtelenül szólt hozzám, egymás után többször is, amit én szóvá tettem, de nem nagyon ért a szavam semmit. Erre szóltam a férjemnek, hogy egy kicsit rendreutasíthatná a fiát. Ő odahivta a gyereket (üvöltve), és elkezdett minden ocsmányságot a fejére szórni, volt ott köcsög, b. uzi és folytathatnám a sort, de m ár odáig gerjedt az ember, hogy ütésre emelte a kezét. Ekkor már én is kiabáltam, hogy mit művel, nem így kell a gyereket fegyelmezni. A fiam szeme is könnybe volt, erre rám ugrott az uram, hogy akkor minek lázítom. Mondtam, hogy nem lázítom, csak kértem szóljon rá, erre rám zúdított minden ocsmány szavakat, hát én sem hallgattam, és a hajamnál fogva rángatott ki, és ki lökött az ajtón, hogy takarodjak innen. Ekkor jöt ki a kisebbik gyerek, sikítozva, hogy mi folyik ide kint, és akkor ő is majdnem kapott, aztán együtt a kicsivel elvonultunk sirdogálni. Hát így várjuk mi a karácsonyt! Lehet, hogy én is idegesebb vagyok, de a munkaelyemen is anny i a munka alig érek a végére, itthon folytatom és semmi segítségem nincs. Ha a férjem bármire megkérem, egyből azt ordítja, csinálják meg a kölykök. Már nagyon elfáradtam, alig vártam az ünnepeket, hogy egy kicsit pihenhessek, de így, inkább dolgoznék odabent, ott legalább jól érzem magam a sok munka ellenére!
2009. dec. 18. 07:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy olvasom az írásod,majd' elsírom magam... Arra emlékeztet amikor én voltam gyerek. Mondjuk én csak anyuval éltem(apámat nem ismerem),de élettársa volt és vele tök ugyanezt csinálták! viszont voltak olyan ,,kedvesek",hogy akkor nem csépelték egymást mikor otthon voltam, de a feszültség állandó volt! Kérlek próbálj valami megoldást erre találni, mert a gyerekeid nem fogják megemészteni 1 életen eresztül se ezt a sok rosszat ami velük most történik!Nekem se megy! Ne a munkahelyedre fogd,nem te vagy a hibás! Gondolkodj el van-e valami jó a házasságodban amit a férjed biztosít és nembírnál nélküle élni! ha nincs, akkor haladéktalanul szüntesd meg a rosszat! ha kell válj el. A gyerekeket vedd figyelembe és az idegrendszeredet! Mást ne...
2009. dec. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is VOLT egy ilyen férjem! Már nincs! Hála az égnek, hogy erőt vettem magamon és elmenkültem a gyerekekkel együtt. Egy életed van, így akarod leélni? Menekülj.
2009. dec. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

07:57

Ne húzd fel magad, mert még megárt.

Vagy van neked is kin leverni a dühödet?

2009. dec. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló családban nőttem fel.10 éves voltam mikor elváltak szüleim,de így is nyomot hagyott.Sokáig gondoltam "csoda hogy lelkileg egészséges vagyok"Aztán férjhez mentem és bizony vannak problémáim.Tudatosan figyelek,hogy véletlenül se hasonlítsak,de nem mindig sikerül.Válj el.Nem semmizhet ki, a törvények rá is vonatkoznak.Beszéld meg a gyerekekkel ők hogy látják?
2009. dec. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne felejtsd el, hogy a férjed okoskodhat ugya, nde nem semmizhet ki téged! A lakás fele értéke a tied, ha beadod a válópert, akkor vagy kifizeti neked a felét, vagy elmegy és te fizeted ki öt. Ha cirkuszol és nem hagyja eladni, akkor kérd töle a pénzt. Ez nem tartson vissza a válástól, mert nincs igaza, csak téged akar megfélemliteni.

A biróságokon van panasznap, ott kaphatsz tanácsot is, meg ügyvédi segitséget is.

2009. dec. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

Nem árt meg, szép, hogy aggódsz...nem meg bántásképpen de ahhoz a jegyzeted egy dupla nulla, hogy ily komoly károkat tegyen.

A szépirodalom a boxzsákom, ott 'verem le' a feszkót, tudom ajánlani, adna valami többet neked, mint a takony.

2009. dec. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

08:49

Kiderült eddigi írásaidból, hogy a szépirodalom sokat csiszolt a stílusodon. Tényleg öröm olvasni.

2009. dec. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

Jó hallani, kösz.

Adjuk vissza a teret a kérdezőnek.

Annyi topik van még, ahol segíthetsz. Körfűrésszel simogatni.

2009. dec. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
67%

Abban mindenféleképpen hibás vagy, hogy ilyen emberrel, ilyen légkörben éled le az életedet és ilyen "otthont" teremtetek közösen a meglehetősen modortalan, agresszív férjeddel, "apával". Gondolom, nem egyik napról a másikra lett ilyen tapló (már bocs). Mégis, mitől ne lenne nálatok feszültség? Én pl felrobbannék az idegességtől, ha nekem nap, mint nap ilyen otthonba kéne hazajárnom.

Ne reménykedj, az égvilágon semmi nem lesz jobb az idő múlásával, csak romolni fog a helyzet. Mindig szorulni fogsz, ha "van rajtad sapka, ha nincs". Tudod miért? Mert a férjed már kipróbálta, hogy rajtad és a gyerekeken levezetheti az agresszióját, a feszültségét és te ezt eddig eltűrted, tehát neki ez tökéletesen jól bevált módszer lett arra, hogy zsarnokoskodhasson, hogy megalázzon mindenkit.

Én is nagyon nehezen tudtam elválni pont olyan okok miatt, mint amiket leírtál, de én elváltam. Tény, nagy harcok, veszekedések, durvaságok történtek, amíg sikerült végérvényesen elválnunk és a vagyont is megosztanunk. Nem volt könnyű egyedül felnevelni a fiúkat, de már nem ismerem azt a gyomorszorító érzést, amit minden nap éreztem, amikor tudtam, hogy mindjárt hazaér a férjem.


Igen, hibás vagy, ha ebbe a házasságba benne maradsz és így éled le az életedet és ilyen mintát mutattok a gyerekeknek.

2009. dec. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Azonnal válj el tőle... te azt akarod, hogy ilyen környezetben nőjenek fel a gyerekeid? Neked kutya kötelességed biztosítani a meleg otthont nekik, ahol apuka nem a hajánál fogva ráncigálja ki anyukát a szobából. Nehéz lesz biztosan, de a gyerekeid jövője függ ettől. Tudom mit beszélek, ne légy tutyimutyi, annyira szurkolok hogy sikerüljön:(( Csak merd megtenni, és soha többet ne fogadd őt vissza. A gyerekeidnek nem szabad ezt látniuk.
2009. dec. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!