Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Találtam egy ajakírt a kedvese...

Találtam egy ajakírt a kedvesem autójában. Mire gondoljak?

Figyelt kérdés
Nem az enyém, mert én hátra sosem ülök. Az anyukája is előre ül, a húga meg messze lakik, ő biztosan nem ült az autóban. Egyértelműen női, és persze a kedvesem nem ilyet használ. Mindig elmeséli, ha Xy-t hazavitte. (bár akkor is előre ülteti). A férfi munkatársait szokta hazavinni még, ők sem használnak ilyet. Már ki volt bontva, félig használva. Ő azt mondja, nem tudja, hogy került oda. Próbálom győzködni magam, hogy nem csalt meg, de ez elég árulkodó jel. :(
2009. dec. 18. 11:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
70%
Te egy ajakírből az vezetted le, hogy a párod a hátsó ülésen szexelt valakivelí??? Ne vedd sértésnek, hogy ilyesmit írok, de ne nézz ennyi mexikói szappanoperát... Egyébként az te honnan tudod, hogy a férfi munkatársai milyen ajakírt használnak?
2009. dec. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Munka után eljárt edzésre. Senki nem szól neki, ha 1-1 edzést kihagy. Tehát, ha akar, el tud "lógni", hogy nekem ne tűnjön fel.


Nem hisztizek emiatt, nem veszekszünk. Csak idegesít. Piszkálja a "csőröm". :)

2009. dec. 18. 12:22
 13/22 A kérdező kommentje:
Azért "vezettem le" ezt, mert egy csaj mesélte, hogy ő a kulcsát hagyta el így, és másnap a barátja kocsijába volt, a hátsó ülés alatt. (Igen, ők hátul szexeltek).
2009. dec. 18. 12:23
 14/22 A kérdező kommentje:
Ja, és az ÖSSZES munkatársát ismerem, feltűnt volna 3 év alatt, ha valamelyik ajakírt használ. Főleg, hogy én előttük is használom.
2009. dec. 18. 12:24
 15/22 anonim ***** válasza:
80%

Ezek után nem igazán értem, miért tetted fel ezt a kérdést... a kommentjeid alapján te már eldöntötted, hogy a párod IGENIS szexelt valakivel a hátsó ülésen, mert egy használt ajakír CSAKIS erre vonatkozhat, és ha te a párod kollégiái előtt használod az ajakírodat, akkor ők is így tennének, ergo nincs ajakírjuk...

és ha a barátnőd egyszer szexelt már egy kocsi hátsó ülésén, akkor mindenki más ezt teszi éjjel-nappal...

De amennyit tudsz kombinálni, hozzá képest egy ötödfokú logarimusos egyenlet smafu...


... én egyszer falevelet találtam a saját autóm padlóján, nem tudom, mit gondoljak róla, segíts ki, légy szíves...

2009. dec. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Nem eldöntöttem, csak ezt a magyarázatot találom elfogadhatónak. De ha te tudsz jobbat, szívesen várom. :)
2009. dec. 18. 12:36
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem, hogy a hátsó ülés ALÁ hogyan tud begurulni akármi is? Az eddig általam látott autóknál a hátsó ülés nem olyan, mint az első, ahova akármi be vagy kigurulhat. :)
2009. dec. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
ha én találnék egy ajakírt a párom kocsijában nem az lenne az első, hogy az jutna eszembe , hogy tuti megcsal és a hátsó ülésen szexel valakivel. ha neked ez az első gondolatod, akkor vagy magadból indulsz ki, vagy egyáltalán nem bízol a párodban, vagy pedig okot ad rá ,hogy ezt feltételezd.
2009. dec. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
40%

Csajszi!!

Bevallom... Én hagytam ott :-)

2009. dec. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Ó, hát persze, hogy a tiéd.. most jut eszembe, rajta volt a neved ;)
2009. dec. 18. 14:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!