Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Találtam egy ajakírt a kedvese...

Találtam egy ajakírt a kedvesem autójában. Mire gondoljak?

Figyelt kérdés
Nem az enyém, mert én hátra sosem ülök. Az anyukája is előre ül, a húga meg messze lakik, ő biztosan nem ült az autóban. Egyértelműen női, és persze a kedvesem nem ilyet használ. Mindig elmeséli, ha Xy-t hazavitte. (bár akkor is előre ülteti). A férfi munkatársait szokta hazavinni még, ők sem használnak ilyet. Már ki volt bontva, félig használva. Ő azt mondja, nem tudja, hogy került oda. Próbálom győzködni magam, hogy nem csalt meg, de ez elég árulkodó jel. :(
2009. dec. 18. 11:43
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
54%
milyen jó, hogy ilyen csórók vagyunk :) a páromnak nincs kocsija, nem fenyeget a veszély, hogy ilyesmit találjak nála :)
2009. dec. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nekem anno egy autó polírozó spray gurult el.25-30cm-es flakon.Kb 2hónap múlva találtam meg.Tiszta ideg voltam,nem igaz,hogy ekkora dobozt nem lehet megtalálni.Ezt csak azért írom,mert annyira biztos vagy benne,hogy korábban nem volt ott.Tartsd nyítva a szemed,de ha alaptalanul féltékenykedel,megmérgezheted a kapcsolatodat a pároddal.
2009. dec. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!