Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire korrekt ez hogyha...

Mennyire korrekt ez hogyha van férjünk?

Figyelt kérdés

Külföldön dolgozom és haza jöttem míg a feleségem nem volt itthon.

Na mondom leülök a gép elé, ki léptem valahonnan aminek már nem tudtam a nevét mondom vissza keresem az előzmények között.

Az előzményeknél viszont ( nem kellett sokat lapoznom, tegnap lépet be) ott volt egy társkereső oldal.


Nekem így az egész fura, én nem társkerizek akkor ő se tegye.

Ha az ember lánya foglalt miért szükséges??? DE lehet csak én látom rosszul.

Ti fenn vagytok ilyen oldalon???

Ha igen milyen okból??

Ti is arra gondolnátok amire én hogyha a párotoknál ezt találnátok hogy nem vagytok neki jó, vagy elég???


2014. ápr. 4. 10:07
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
86%
Hát Én sajnos tuti arra gondolnék, nem is biztos, hogy távol állsz az igazságtól... Kérdezz rá, max megsértődik, inkább, minthogy rágódj majd rajta...
2014. ápr. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
84%
Soha nem voltam fent társkereső oldalon, ha volt párom. Akkor nem kacsingatok kifelé. Valószínűleg nem elégedett az eddigi életével, vagy melletted akar más pasit, vagy helyetted, váltani akar... Sajnos ez van, ilyenkor megy fel az ember lánya ilyen oldalakra...
2014. ápr. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
63%

Kérdezz rá, hogy ezt mióta és miért csinálja.

Lehet csak unatkozik, beszélgetni vagy trollkodni jár fel ilyen oldalra.


A reakciójától tenném függővé, hogy mennyire venném a lelkemre a dolgot.

2014. ápr. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
30%

Az mennyire korrekt, hogy turkálsz a feleséged dolgaiban, a háta mögött?


Azért keres a társKERESŐBEN - ne gügyüzzünk már! -, mert magányos. Nem arról van szó, hogy te nem vagy neki elég, vagy kó, hanem arról, hogy magányos. Legalább azzal hülyíthato magát egy darabig, hogy mi lenne, ha mást keresne helyetted? Nem fog, ne igzulj.


Anyám annak idején nem "társkerizett", hanem a Nők Lapja Lelki levelesládáját vagy mifenét bújta reggeltől estig. Álmodozott egy másik életről, boldogságról, arról, ami nem adatott meg neki, és amit önmaga sem tudott megteremteni.


Én nem hibáztatom érte, ahogyan a nejedet sem. talán le kéne vele ülni beszélgetni, amikor otthon vagy.

2014. ápr. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
54%
Mindenképp kérdezz rá mit keresett ott! Gyakran nem vagy otthon, biztos ez van a háttérben. DE ez nem normális dolog! Én is gyanakodnék! Kiegyensúlyozott boldog kapcsolatban, ahol megvan a szerelem eszébe se jutna senkinek társkeresőn ismerkedni! Ha szimplán csak unatkozna, akkor csetelne valahol szerintem. Itt másról van szó.
2014. ápr. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
85%
lehet az is, hogy az égvilágon semmi jelentősége.. ugyanis ezeket a párkeresőket sok oldalon hirdetik és én is jártam már úgy, hogy véletlenül ahogy az egeret megmozdítottam rögtön be is jött a társkereső... és kész is.. ott van az előzményekben, mintha feljárnék... pedig semmi közöm hozzá... kérdezz rá, lehet ő is véletlenül így járt... ne gondoljunk már mindjárt a legrosszabbra :)
2014. ápr. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
68%
Azt mondtad, hogy az előzményekben volt egy társkereső oldal. Csak az az egy szerepelt ott vagy látszik, hogy lapozgatott is benne? Nem mindegy, mert nekem pl. pont tegnap küldött egy ismerősöm egy linket, azzal a szöveggel, hogy: ha engem érdekel, vagy ismerek valakit, akit érdekel a dolog. Megnyitottam a linket(megbízok az ismerősben, hogy nem vírusokat küld), és egy társkereső oldalra vitt. Megnéztem, nekem nem aktuális, mert komoly kapcsolatom van, viszont az én előzményeimben is ott szerepel. Csak azt akarom mondani, hogy nem mindegy hogyan kötött ki azon az oldalon.
2014. ápr. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
75%
Én is vagyok úgy fent társkeresőn, hogy igazából nem is keresek társat, csak szeretem nézegetni a profilokat, mert érdekesek. Kérdezz rá a feleségednél, lehet, hogy valami barátnője volt nála és ő lépett be, vagy belinkelt neki valaki egy képet vagy profilt egy társkeresőn..
2014. ápr. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
68%

Az exem is ismerkedett neten,nos ezt nem tűrtem,megmondtam neki hogy ez engem nagyon zavar hogy neten beszélget és ismerkedik úgy hogy az arcát adja hozzá.Szóval azon a bizonyos oldalon mindenki csak fűzte a fejét.Nem hagyott fel vele,balhét csináltam és végeztünk egymással.Amúgy a nő az könnyűvérű volt ,sajnos ezt igényelte,és könnyen félre lehetett csábítani.Jól ismertem,szeretője voltam sokkáig,aztán mellettem is szeretőt tartott.

Elsődlegesen győződj meg róla hogy ő keres e társat,esetleg keress rá hátha megtalálod a hirdetését.

2014. ápr. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
20%

"Én is vagyok úgy fent társkeresőn, hogy igazából nem is keresek társat, csak szeretem nézegetni a profilokat, mert érdekesek."


Hát igen, a nőknél még ilyen is előfordulhat. Egyszer szívesen belelátnék a fejükbe, de lehet, hogy megijednék attól amit ott látok.

2014. ápr. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!