Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire korrekt ez hogyha...

Mennyire korrekt ez hogyha van férjünk?

Figyelt kérdés

Külföldön dolgozom és haza jöttem míg a feleségem nem volt itthon.

Na mondom leülök a gép elé, ki léptem valahonnan aminek már nem tudtam a nevét mondom vissza keresem az előzmények között.

Az előzményeknél viszont ( nem kellett sokat lapoznom, tegnap lépet be) ott volt egy társkereső oldal.


Nekem így az egész fura, én nem társkerizek akkor ő se tegye.

Ha az ember lánya foglalt miért szükséges??? DE lehet csak én látom rosszul.

Ti fenn vagytok ilyen oldalon???

Ha igen milyen okból??

Ti is arra gondolnátok amire én hogyha a párotoknál ezt találnátok hogy nem vagytok neki jó, vagy elég???


2014. ápr. 4. 10:07
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Én is csak kíváncsiságból vagyok fent. Egy-két emberrel leveleztem már, de nem találkoztam senkivel.
2014. ápr. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Én a helyedben rákérdeznék, ha el akarná titkolni valszeg kitörölte volna az előzményekből, ha másból nem érzed, hogy gond lenne a kapcsolatotokkal akkor szerintem nincs nagy jelentősége. 32/N vagyok, családdal, egyik nap azért kerestem fel egy társkereső oldalt mert a barátnőm megkért, nézzem meg a profilját, ha valaki komolyan ismerkedni szeretne nem ilyen helyen teszi, ha unalomból csinálja az ellen is lehet tenni.
2014. ápr. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
0%
Távkapcsolat hátulötői. Még amire kíváncsi vagyok, hogy milyen szövegeket nyom le a társkérődző. Kérdező. te meg nyargalj már át egy normális nőre, úgy gondolod, hogy nem érdemled meg? Érdemeld meg. Nyiss, ismerj meg egy korrektebb, ténylegesen felnőtt nőt külföldön, miután kidobtad ezt a... A nő dolga nem az, hogy pluszterhet, idegességet tegyen a nyakunkba. Az lenne a dolga, hogy testi és lelki nyugalmat, otthont, biztonságot nyújtson háttérmunkájával. Ehhez képest mit ad neked? Mennyivel szolgálja meg azt, hogy gürcölsz odakint? Komolytalan az egész, a nőd teszi azzá.
2014. ápr. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
0%
#12, vagy csak olyan faék, hogy ilyen fatális lebukástól sem riad vissza, lévén nem is gondol rá (hány nő van otthon az informatikában). Nem tudjuk innen, nem is tudhatjuk, de ismerjük a fajtátokat.:P ;) :( :'( >:|
2014. ápr. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

# 12/13 lehet pont a férjed kérdezi ezt a kérdést :)

Én mindenféleképpen jobban utána néznék,nem hagyna nyugodni,de bár ha ismered a párod és tudod hogy mennyire megbízható akkor nem lesz problema

2014. ápr. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
#12, ismét, most látom csak: mi ez a demagóg közhely, ez az álszent sz/\rság, hogy ha komolyan ismerkedni, nem ilyen helyen... Ezt te elhiszed amit írsz? Neee, ezt neeee. Jó, akkor hol lehet komolyan ismerkedni? Mesélj. De ne idealizált, betanult hülyeségeket, meg Tiffany regényekből kiollózott emlékfoszlányokat, hanem életszerűségeket 2014-ből.
2014. ápr. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

#15 az, hogy mit tud vagy mit nem addig, az egy, a dolgok változhatnak, főleg a jellemek és a távolság, az idő, no meg a kérők fényében. Az erős rejtély számomra, hogy sikerült a kérdező nőjekének azonosítanod engem, de ha levezeted, megköszönöm. Nincs közöm hozzájuk, kívülálló, természetes személy vagyok, kivéve a fogtöméseimet. Arról van szó, hogy az inkorrektség egyik netovábbja, csimborasszója az ilyen, amit a nők képesek távollévő párjukkal csinálni. Aztán meg jönnek a hormonok, meg a csillagállások, hogy amiatt. Ő nem tehet róla. Ugyan már. Na, kíváncsi vagyok a kérdezőre, mit mondott az imádott asszony! Élünk az ártatlanság gyanúperével is, bár túl nagy hangsúlyt tapasztalatból és nőismeretből kifolyólag nem helyezünk rá!

:)

2014. ápr. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Attól hogy megnyitotta azt az oldalt még nem biztos, hogy regisztrált is, megtaláltad rajta valahol? Te is megnyitottad azt az oldalt, valamiért, "aki olyan nőnek megy ne csodálkozzon hogy meg.osszák..."
2014. ápr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
# 17/18 csak vicceltem :)
2014. ápr. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
#15 : Te vagy az??? :))) Nagy lehet a bizalom, hazaérünk külföldről és az előzményekben kutakodunk... Ne csak azon gondolkozz kérdező, hogy mit kereshetett egy nő egy társkereső oldalon hanem azon is, mit szeretnél még ebből a kapcsolatból kihozni?Mert válaszolni fog valamit, aztán lehet, hogy kiírhatsz ide egy újabb kérdést...
2014. ápr. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!