Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire korrekt ez hogyha...

Mennyire korrekt ez hogyha van férjünk?

Figyelt kérdés

Külföldön dolgozom és haza jöttem míg a feleségem nem volt itthon.

Na mondom leülök a gép elé, ki léptem valahonnan aminek már nem tudtam a nevét mondom vissza keresem az előzmények között.

Az előzményeknél viszont ( nem kellett sokat lapoznom, tegnap lépet be) ott volt egy társkereső oldal.


Nekem így az egész fura, én nem társkerizek akkor ő se tegye.

Ha az ember lánya foglalt miért szükséges??? DE lehet csak én látom rosszul.

Ti fenn vagytok ilyen oldalon???

Ha igen milyen okból??

Ti is arra gondolnátok amire én hogyha a párotoknál ezt találnátok hogy nem vagytok neki jó, vagy elég???


2014. ápr. 4. 10:07
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

12-es! Lehet hogy egyébként ki is szokta törölni az előzményeket, de a kérdező fent írta, hogy külföldön dolgozik és nem volt otthon az asszony mikor hazament. Lehet hogy nem számított rá, hogy érkezik?


Kedves kérdező! nyíltan állj oda és kérdezd meg mit csinált ott. Ne köntörfalazz, hanem rohand le a kérdéssel. Aztán figyeld az első megvillanó reakciót az arcán, az soha nem hazudik!

2014. ápr. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Kérdező! Fontos tudni, hogy csak egyszer láttad az előzmények között vagy folyamatosan. Velem is történt már olyan, hogy véletlenül rákattintottam egy tök más oldalon lévő reklámba, épp társkereső vagy szexoldal volt, de utána ki is léptem. Ez előfordulhat. Nyilván más a dolog, ha az előzményekben többszöri megnyitás van.... Ez esetben elmondanám neki, mit találtam és kérném, beszéljük át, mi a helyzet...
2014. ápr. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
5%
Soha nem voltam fent. Eszemben sincs. Személy szerint még akkor is gáznak tartom, ha valaki szingli...nem hogy akkor, ha párkapcsolatban él. Nekem mindenféleképpen gyanús lenne a dolog....
2014. ápr. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%

kb 4 éve vagyok fent különböző netes tárkeresőkön

van kapcsolatom mellette - am netes ismeretség de nem társkeresős :-)


én spec beszélgetni járok fel, egy jót nevetni, flörtölgetni, nézegetni a pasikat, elég unalmas a melóm és kvázi ezzel csapom agyon az időt, voltak játékok is de abba is bele lehet unni hamar

így meg minden nap mással beszélgetek egy jót :-)

és itt ki is merül részemről a dolog.....


mondjuk érdekes h nem egy kollégám van fent ...

akik elvileg ugyan csak kapcsolatban vannak :-)))

2014. ápr. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
10%
Regisztrálj be te is arra az oldalra, kamu képpel és környékezd meg. Aztán megtudod, hogy mit is keresett ott..:)
2014. ápr. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%
Igen regizni kell és úgy kideríteni...de az a baj ha már idáig fajul a dolog ott akkor már balhé lesz.Hogy őszinte legyek Én már ezt megtettem egyszer,másodjára nem tudom hogy érdemes lenne ilyennel szórakoznom.Bár mondjuk a feleséged,így azért nem egyből az a megoldás hogy kidobod,de azért beszéld meg vele...Remélhetőleg nem megcsal,ha igen akkor úgy is észreveszed.
2014. ápr. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
42%

Biztos oka, van amiért felment egy ilyen oldalra. Jó lenne tudni, hogy regisztrálva van, vagy csak egyszerűen megnyitotta, teszem azt hirdetés vagy reklám miatt került oda. Én sosem voltam fent társkeresőn ha párom volt. Ha pedig szingliségből egy kapcsolatba léptem, töröltem a felhasználómat.

Lehet már nem vagy elég neki, váltani szeretne. Szerintem kérdezz rá és akkor még lehet esély a kapcsolat megmentésére.

2014. ápr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
18%

Mennyi álszent nő van ezen az oldalon! Ha te lennél a feleség, akkor mind azt írnák, hogy megcsal a férjed! Így viszont mentegetik és téged szidnak, amiért belenéztél a levelezésébe!

Kérdezz rá a feleségedre. Egy feleség (vagy férj) ne nézegessen társkereső oldalon, még kíváncsiságból sem! Ha szeretem a férjem, akkor ilyen eszembe sem jut!

2014. ápr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
0%
Jól megírtad 28-as! :)
2014. ápr. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
És mi van, ha ott volt a barátnője, és ő netezett, társkeresőzött a gépén? Regisztrálva van egyáltalán, vagy csak nézelődött? Bármi lehet, én előbb kérdeznék és csak utána vonnék le következtetéseket.
2014. ápr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!