Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A vőlegényem ezért nem csókoló...

A vőlegényem ezért nem csókolózik velem, és ezért viselkedik így. Helyre lehetne még hozni?

Figyelt kérdés

A párommal egy nappal mielött összejöttünk volna, én lefeküdtem egy sráccal. Szóval a párommal ekkor még csak beszélgettünk. Na, már több, mint fél éve vagyunk együtt, kevés közös programunk volt mindig is, söt... szinte nincs is, mert nincs miböl. Keveset is csókolózunk, és Nagyon ritkán szeretkezünk- heti 1. Ekkor szoktunk csak csókolózni is.

Ma volt egy kis vita közöttünk, mert ezeket felhoztam neki, és elmondta, hogy szeret, de nincs olyan nap, hogy ne gondolna arra, hogy én elötte lefeküdtem egy sráccal. A kapcsolatunk elején nem Nagyon gondolt erre, de akkor voltak is programjaink, boldogak voltunk. Amióta rossz helyzetben vagyunk, egyre többet gondol rà. És ezért nem csókol meg, ezért nem szeretkezünk. És mondta azt is, hogy neki hiányzik az a hely, ahol lakott a mamájánál... nem Nagyon tud elszakadni onnan, heti 2* le is jár oda. Ami nem zavar, csak félek, hogy inkább itthagyna az albérletben, ö meg menne vissza a mamájához.

Megbeszéltük, hogy helyrehozzuk a kapcsolatot, hogy újra boldogok legyünk.

Lenne ôtletetek, hogy hogyan lehetne rendbe hozni?

Én 20 /n ö 21 f



2014. ápr. 6. 13:48
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
94%

Ez a kapcsolat már kifulladt.Kár jegyességről, meg összekölzésről, netán házasságról, családról beszélni, amikor most állandóak a viták, ő alig van otthon, és nulla az intimitás. És mindez fél év után. Kifogás a részéről egyébként, hogy a korábbi pasiddal van a baja, mert akkor a kapcsolat elején lettek volna ezek a problámák... de nem, te is írod, akkor minden rednben volt, volt szex, eljegyzett, összeköltöztetek.

Szerintem elkapkodtátok ezt a kapcsolatot, nem kéne ennyire rohanni. FÉl éve vagytok még együtt, de már az esküvőt szervezitek 20 évesen? Nem csoda,hogy rágörcsöltetek.Lazítsatok, ha nem akar veled élni, akkor engedd el.Ez még nem egyenlő a szakítással, feltéve, ha mindketten meg akarjátok menteni a kapcsolatot. Randizgassatok,beszélgessetek sokat. Öltözz ki,bolondítsd megint magadba, ő is udvaroljon,mint az elején. Az meg butaság,hogy pénz kell ahhoz,hogy programokat csináljatok. Felétek nincsen egy park, ahová lemehetnétek kicsit, nincs egy erdő,ahol túrázhattok egyet, nincsen valami ingyenes városi fesztivál, vagy nem tudtok csak úgy elmenni a városban sétálni kicsit? Vagy netán szexelhetnétek is:) egyik se kerül pénzbe.

2014. ápr. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
96%

nem működik a kémia - erre kár egy házasságot építeni, innen nagyon ritkán van visszaút


nem csaltad meg, de nem bízik benned - érzelmileg is labilis a dolog


vissza akar menni az anyjához - ez éretlenség. ha felnőttesen állna hozzá, akkor külön költözésről beszélne


kommunikáció van, de megértés nincs - veszekedtek


Ez a kapcsolat életképtelen, hagyjátok abba mielőtt teljesen elmérgesedik. Inkább hagyd ott most és távozz emelt fővel, mint még x hónap után egymást széttépve.

2014. ápr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
97%
Minek ezt erőltetni ????
2014. ápr. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
96%
hat kislany,akik nem szexelnek 20 evesen akkor nagy a gond!!!es egy kapcsolat nem csak akkor kell hogy mukodjon amikor van penz!ez hulyeseg!!akik szeretik egymast azok szeretik egymast barmilyen helyzetben,diszkoban,bulizasokban,otthon a tv elott,a konyhan,dogunalomban is!akkor nektek megkene nyerni a lottot hogy mukodjon a kapcsolatotok?!
2014. ápr. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi valaszokat, foleg.az utos elottinek!

Nem maradozik ki itthonrol, munka utan egybol hazajon, 4 re.er haza delutan. De csak ulunk itthon.

De van park is, erdo, de egy ido utan az is unalmas.lesz, hogy csak setalunk.

Ma mentunk volna setalni, de elment anyjaekhoz majd este jön.

Az a baj, vele nemigen lehet megbeszelni semmit, mert akkor csak.en.beszelek, o meg hallgat. Mikor mondom hogy: nem mondasz semmit.ezekre? Erre a valasz , hogy mit mondjon. Mindig is ilyen volt.

De mindenkepp.szeretnem megmenteni a kapcsolatunkat.

Hogyan tudna lapozni? Atsiklani a multon, mikor napi szinten.arra.gondol hogy en lefekudtem elotte egy.sraccal... és oralis is.volt vele... mondja.hogy neki undorito.az, hogy.a.szamba is.jart.a.srac meg.stb.... mikozbe o is elegitett Màr ki csajt.szajjal. nem.Értem.:(

Szoval h.tudna ezen lapozni?

2014. ápr. 6. 14:49
 16/34 A kérdező kommentje:
14:29- utolsoelotti.: )
2014. ápr. 6. 14:52
 17/34 anonim ***** válasza:
92%

Jézusom. Szabadulj meg tőle mielőbb, és keress egy férfit.

Ez a srác meg majd keres magának egy szűzikét. Mondjuk az is megszabadul majd tőle, mikor rájön, hogy mama pici fia.

2014. ápr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
95%

Hidd el,hogy csak kibúvó a részéről.Nem működik köztetek az intimitás, fel kéne rázni valahogy, de nem akarásnak nyögés a vége.

Ha unjátok egymás társaságát, akkor persze, hogy egy idő után minden program unalmassá válik. Amúgy mi a fenének tudja ő,hogy pontosan miket csináltatok egymással a korábbi pasiddal szexuálisan? Tanuld meg, a következő pároddal majd ne akard töviről hegyire megbeszélni az exeddel való szexuális életedet.

2014. ápr. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
90%
meg csak 20 eves vagy!annyi pasid lehetne meg!kivalasztanad a legjobbat,aki szeret es aki a tenyeren hordoz!!mert a hazassag az nem vicc!
2014. ápr. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

Szokta is mondani, hogy jobban orulne, ha meg.szuz lettem volna...

Ezt most az elobb irta, mikor irtam neki, hogy lapoznia kene..

:

És egész kapcsolatunk eleje óta gondolok ilyenekre csak valamiért mostanában már egyre többet.. És ez nem olyan hogy jó nem akarok többet gondolni valamire és nem is gondolok mivel ponthogy ha valamire nem akarsz és erőlteted arra fogsz azért is gondolni akaratod ellenére. Inkább csak abban bízokhogy ezváltozni fog és egyre kevesebbet fogok ilyenekre..

2014. ápr. 6. 15:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!