Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A vőlegényem ezért nem csókoló...

A vőlegényem ezért nem csókolózik velem, és ezért viselkedik így. Helyre lehetne még hozni?

Figyelt kérdés

A párommal egy nappal mielött összejöttünk volna, én lefeküdtem egy sráccal. Szóval a párommal ekkor még csak beszélgettünk. Na, már több, mint fél éve vagyunk együtt, kevés közös programunk volt mindig is, söt... szinte nincs is, mert nincs miböl. Keveset is csókolózunk, és Nagyon ritkán szeretkezünk- heti 1. Ekkor szoktunk csak csókolózni is.

Ma volt egy kis vita közöttünk, mert ezeket felhoztam neki, és elmondta, hogy szeret, de nincs olyan nap, hogy ne gondolna arra, hogy én elötte lefeküdtem egy sráccal. A kapcsolatunk elején nem Nagyon gondolt erre, de akkor voltak is programjaink, boldogak voltunk. Amióta rossz helyzetben vagyunk, egyre többet gondol rà. És ezért nem csókol meg, ezért nem szeretkezünk. És mondta azt is, hogy neki hiányzik az a hely, ahol lakott a mamájánál... nem Nagyon tud elszakadni onnan, heti 2* le is jár oda. Ami nem zavar, csak félek, hogy inkább itthagyna az albérletben, ö meg menne vissza a mamájához.

Megbeszéltük, hogy helyrehozzuk a kapcsolatot, hogy újra boldogok legyünk.

Lenne ôtletetek, hogy hogyan lehetne rendbe hozni?

Én 20 /n ö 21 f



2014. ápr. 6. 13:48
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Tudnek neki segiteni azon, hogy eltudja engedni a multat?
2014. ápr. 6. 15:05
 22/34 anonim ***** válasza:
97%
nem. az a fel evvel ezelotti az neki meg nem a 'mult', ismetlem elkapkodjatok az egeszet, eretlenek vagytok mind a ketten a jegyessegre, mindenre.
2014. ápr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudsz neki segíteni. Nagyon gyerek még, és te is az vagy, ha ezt nem látod be. Időpazarlás az egész mind a kettőtök részéről, nem így kéne élnie két huszonéves fiatalnak.
2014. ápr. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
93%
nem tudsz neki segiteni mert o egyedul nem akarja elengedni a multat!de te mondjad neki nem a multat kell nezni hanem a jovot!a multat mar nem tudja megvaltoztatni de a jovot igen ha akarja!az elet olyan rovid,oruljetek egymasnak es szeressetek egymast!de ha o ezt nem akarja akkor kar eroltetni...ne pazarold ra a legszebb eveidet!
2014. ápr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
96%
Ha fél év után azért unalmas az életetek, mert nincs pénz és ezért otthon vagytok, ez baj. Valószínű nem lesz tartós a kapcsolatotok. Mi lesz 10 év múlva ha fél év után unjátok egymást és veszekedtek?
2014. ápr. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
93%
Halott ügy.
2014. ápr. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
93%
Szinte soha nem szoktam ilyet tanácsolni, de hagyd el. Ennek a kapcsolatnak nincs jövője. Ha 2 ember szereti egymást, akkor szegénységben, gazdagságban is szeretik egymást. De ha már fél év után ennyire kifulladt a kapcsolatotok mert nincs megfelelő anyagi háttér, akkor ez a későbbiekben még rosszabb lesz.
2014. ápr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
89%
Hű mi napi 2-3al voltunk el 20-21 évesen,minden nap,most már ritkább csak heti 4-5-6, 23-24 évesek vagyunk.Valami nem oké a kapcsolatotokkal ha ez van félév után,mi 4,5 éve vagyunk együtt.Sokat beszélgessetek,mert félév az nagyon kevés ha már most ilyen problémák lesznek nem lesz hosszú életű a dolog.
2014. ápr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
89%
szinte még gyerekek vagytok..és a félév is erre utal.
2014. ápr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Ezt a kapcsolatot nem lehet rendbehozni.A barátod éretlen és gyerekes,te meg naiv vagy.Itt semmi nincs rendben,és nem is lesz soha,megette a fene az egészet.Kereshetnél inkább magadnak valaki mást,aki tisztel,becsül,tenyerén hordoz.
2014. ápr. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!