Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A vőlegényem ezért nem csókoló...

A vőlegényem ezért nem csókolózik velem, és ezért viselkedik így. Helyre lehetne még hozni?

Figyelt kérdés

A párommal egy nappal mielött összejöttünk volna, én lefeküdtem egy sráccal. Szóval a párommal ekkor még csak beszélgettünk. Na, már több, mint fél éve vagyunk együtt, kevés közös programunk volt mindig is, söt... szinte nincs is, mert nincs miböl. Keveset is csókolózunk, és Nagyon ritkán szeretkezünk- heti 1. Ekkor szoktunk csak csókolózni is.

Ma volt egy kis vita közöttünk, mert ezeket felhoztam neki, és elmondta, hogy szeret, de nincs olyan nap, hogy ne gondolna arra, hogy én elötte lefeküdtem egy sráccal. A kapcsolatunk elején nem Nagyon gondolt erre, de akkor voltak is programjaink, boldogak voltunk. Amióta rossz helyzetben vagyunk, egyre többet gondol rà. És ezért nem csókol meg, ezért nem szeretkezünk. És mondta azt is, hogy neki hiányzik az a hely, ahol lakott a mamájánál... nem Nagyon tud elszakadni onnan, heti 2* le is jár oda. Ami nem zavar, csak félek, hogy inkább itthagyna az albérletben, ö meg menne vissza a mamájához.

Megbeszéltük, hogy helyrehozzuk a kapcsolatot, hogy újra boldogok legyünk.

Lenne ôtletetek, hogy hogyan lehetne rendbe hozni?

Én 20 /n ö 21 f



2014. ápr. 6. 13:48
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már veszett fejsze nyele, ha mégsem, akkor nagyon keményen kell dolgoznotok. De vajon megéri ez ilyen fiatalon? Ha harmincakárhány lennél, nyilván. Viszont így...
2014. ápr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
89%

A vőlegényed...fél éve vagytok együtt...de már egy kalap car az egész kapcsolat!

20-21 évesen féléves kapcsolatba, ha minden rendben éjjel- nappal kefélni kéne!

Még tapasztalatlan vagy, de hidd el egy-két ilyen elfuserált pasi/kapcsolat után már magad is látni fogd azt, amit itt a legtöbben mondanak: dobni kell!

Elvesztegetett idő, energia!

2014. ápr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Elég nevetséges ürügy, hogy azért nem törődik veled, mert hirtelen zavarni kezdte, hogy nem szűzen kapott meg. Csak gondolom, gyáva kimondani, hogy szakítani akar.
2014. ápr. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

"napi szinten.arra.gondol hogy en lefekudtem elotte egy.sraccal... és oralis is.volt vele... mondja.hogy neki undorito.az, hogy.a.szamba is.jart.a.srac meg.stb...."


Meg tudom érteni.

Gondold el, hogy ahányszor megcsókolna, mindig beugrik neki, hogy ugyanezzel a szájaddal sz o p t a d másnak a farkát is...

Neki ez gusztustalan.

2014. ápr. 7. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!