Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » (Meleg kérdés) Szerintetek...

Moonlightsentinel kérdése:

(Meleg kérdés) Szerintetek normális, hogy egy hónap együtt járás után azt akarja a barátom, hogy menjünk ki külföldre a családjához 1 hétre? Vagy ez a kulturális különbségekből fakad?

Figyelt kérdés

Először is, ez a kérdés melegekről szól, szóval akinek ez szúrja a szemét, az légyszi nyomja meg a vissza gombot, nem kell itt fröcsögni, mindketten jobban járunk :) Neked sem kell olvasni számodra gusztustalan dolgokat, és nekem sem kell olvasni olyan sértő kommenteket, amiket úgyis ignorálok. Köszi!


Kb. egy hónapja jöttem össze egy afrikai származású (kenyai) sráccal (kb. 5 éves volt, amikor a családjával Franciaországba költöztek, ő meg most itt tanul). Nekem ez az egy hónap még kb. az ismerkedési időszakban van benne, ő viszont valahogy már sokkal komolyabban gondolja a dolgokat. Nem arról van szó, tetszik nagyon, meg tök jól elvagyunk, de azért na...

És most kitalálta, hogy 2-3 hét múlva menjünk ki a családjához Franciaországba 1 hétre! Mert hogy ő mennyit mesélt rólam és milyen kíváncsiak rám szeretnének megismerni stb. Csak nekem furcsa ez még kicsit? Nem korai?

Viszont ha belegondolok, volt egy lány haverom, aki régebben összejött egy nigériai (ha jól emlékszem) sráccal, és az is két hét múlva már el akarta venni. Szóval ez náluk is általános dolog, csak kulturális különbségből adódik? Mert akkor végül is elfogadhatóbb, ha csak szimplán ezt szokta meg.

Most nem tudom, mit csináljak, szerintetek menjek ki vele? Mert végül is lehetőségem van rá, csak ez még nekem baromi korai. Túlbonyolítom?

19/F


2014. ápr. 10. 15:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem meg korai.Nem is ismered.Messziről jött ember azt mond amit akar.Jobb félni mint megijedni.
2014. ápr. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
90%
8-as vagyok, azért lettem lepontozva mert nő vagyok? Konkrétan terrorban tartott. Nem tusolhattam egyedül, mert féltett a lakótársától. Egyszer nem engedett ki a lakásból, egyszer kirakott minden cuccommal, mikor, milyen hangulata volt. Direkt lekapta az óvszert az utolsó pillanatban, mert ő gyereket akart, és még heccelt is vele. Anyagilag megpróbált kihasználni. Mikor indult haza a gépem, direkt nem keltett fel, elállította az ébresztőt, hogy lekéssem. Egyszer nekem is támadt, verekednem kellett többször is. 6 évig zaklatott utána. Ezek csak momentumok....jöhetnek a lepontok.
2014. ápr. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem irtad ,hogy a srac csaladja milyen vallasu,ha muzulman akkor gaz.

Azt sem irtad,hogy parjakent vagy baratjakent akar-e bemutatni.

A csaladja tudja hogy a srac meleg?

En a helyedben egy kicsit varnak.

2014. okt. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!