Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elhagyjam? L/23

Szerintetek elhagyjam? L/23

Figyelt kérdés
2 éve vagyok együtt a barátommal és úgy éreztem, hogy neki mindig az anyja fontosabb mint én. Összeakarunk költözni de ő megmondta, hogy csak akkor ha az anyja is velünk lakhat. Mára belátta, hogy az anyja csak kihasználja, iszik és már több mint egy éve nem dolgozott. Megbeszéltük, hogy pár hónap múlva összeköltözünk, mert ha az anyjának van munkája igy már csak eltudja magát tartani. 2 hete elkezdett dolgozni, de 3 napja elesett, gondolom nem lehetett túl józan, és most egy darabig gondolom megint nem fog dolgozni. Már teljesen kivagyok, tiszta ideg vagyok már. Jobb lenne inkább kilépni ebből a kapcsolatból szerintetek?

2014. ápr. 13. 11:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
MOndd meg neki, hogy válasszon. Én biztos mennék.
2014. ápr. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

23 éves vagy, rengeteg lehetőség még előtted. Ez a helyzet nem fog változni, ha a fiú akar távolságot tartani, akkor anyuka fog nyomulni.


Párodat szereted? Nagyon-nagyon? Ha igen, küzdj, de ha meginogtál, lépj.

2014. ápr. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Már megmondta, hogy velem akar lakni kettesben, de azt se akarja, hogy az anyja éhen haljon. Ezért még várunk pár hónapot. De erre az anyja most elett, érdekes pont mikor elkezdett dolgozni, én úgy érzem, hogy direkt keresztbe akar nekünk tenni, fél, hogy akkor nem lesz aki eltartsa
2014. ápr. 13. 11:14
 4/15 A kérdező kommentje:
*elesett
2014. ápr. 13. 11:15
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Óriási szerencséd van, hogy eddig nem költöztetek össze ! Látnivaló, hogy ez egy önmagában is bizonytalan, kiforratlan, gyenge személyiségű ember. Kár hogy korábban már nem váltatok szét, most mihamarább véget kell ennek vetni. Te viszont ügyelj arra, hogy jövendő kapcsolataidban ne keress olyat, aki inkább anyára vágyik, mintsem egy független nőre !!
2014. ápr. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Most mégis kicsit szarul érzem magam, hogy kórházban van én meg most is dühöt érzek csak iránta, egyszerűen nem tudom már sajnálni. Csak a páromat, mert tönkre teszi.
2014. ápr. 13. 11:18
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Ebből semmi jó nem fog kisülni, nem fog megváltozni se ő, se az anyja. Ha felmerült benned a szakítás, az azt jelenti, hogy már múlik a szerelem. Ne pocsékolj el újabb éveket az életedből egy reménytelen kapcsolatra. Most még fiatal vagy, találsz magadnak alkalmas társat, illetve van időd keresni, ugyanezt elvesztegetett évek múlva, megkeseredetten már nem tudod megtenni. Késülj fel, hogy a srác ki lesz borulva, ne hagyd magad megingatni, te saját magadért vagy felelős, nem az ő életéért.
2014. ápr. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
31%
psrsze tanaczoljatok csak, h hagyja cserbe...
2014. ápr. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem sem fog semmi jó kisülni,ha összeköltöztök anyóssal...
2014. ápr. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%
Hidd el kedves kérdező ha vele maradsz nagy csalódásban lesz részed. Ne tedd ki magad ennek!
2014. ápr. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!