Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elhagyjam? L/23

Szerintetek elhagyjam? L/23

Figyelt kérdés
2 éve vagyok együtt a barátommal és úgy éreztem, hogy neki mindig az anyja fontosabb mint én. Összeakarunk költözni de ő megmondta, hogy csak akkor ha az anyja is velünk lakhat. Mára belátta, hogy az anyja csak kihasználja, iszik és már több mint egy éve nem dolgozott. Megbeszéltük, hogy pár hónap múlva összeköltözünk, mert ha az anyjának van munkája igy már csak eltudja magát tartani. 2 hete elkezdett dolgozni, de 3 napja elesett, gondolom nem lehetett túl józan, és most egy darabig gondolom megint nem fog dolgozni. Már teljesen kivagyok, tiszta ideg vagyok már. Jobb lenne inkább kilépni ebből a kapcsolatból szerintetek?

2014. ápr. 13. 11:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
92%
A Kérdező párja egy nagyra nőtt gyerek,bárhogy is nézzük.Ha elhagyja,akkor nem cserben hagyja,hanem magának tesz jót.Megszabadul egy hárpia,iszákos anyóstól,plusz anyuci kicsi fiától.Nem az ő feladata más gyerekét nevelgetni.Hiszen itt egy befolyásolható gyerekről beszélünk,nem egy érett,felnőtt,felelősségteljes férfiról.
2014. ápr. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ennyiből amit leírtál, (de biztos több van emögött, legalábbis remélem) az derül ki, hogy magadnak akarod tulajdonítani a párod és semmilyen más nőszemélyt (még az anyját sem) viseled el a közelében. Ez anyatípus viselkedésre vall és nagyfokú önzőségre, már boccs....


Ha az anyukája iszik, annak súlyos (NAGYON SÚLYOS!) lelki problémái lehetnek. Ez nyilván nem a te bajod, meg igazából semmi közötök egymáshoz, csupán egy közös van bennetek és az a barátod! Viszont, ha a barátodat szereted, akkor elviseled az anyját is, sőt, támogatnod kell abban, hogy ne hagyja magára a segítségre szoruló édesanyját, aki ilyen lelkiismeretes és önzetlen férfivá nevelte. Ez becsületre, tiszteletre méltó, a mai világban meg főleg! Te sem szeretnéd, ha idős korodban magadra hagyna a gyermeked. ó, én elhiszem, hogy az alkoholisták maguknak köszönhetik azt, ahova jutottak, de akkor is az anyja.

2014. ápr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
19%

Sok gyökér! Anyuci pici fia meg az anya segítsége hatalmas a különbség emberek!


Tudod mit kérdező! hagyd el! Majd én lecsapok rá azt pisloghatsz! Ilyen pasit nem igen találni, aki gondol az édesanyjára, akinek hálával tartozik, hogy felnevelte!!!!


Én megbecsülném inkább a helyedben!

2014. ápr. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Milady: én is ilyen pasi vagyok. A lányoknak nem ez a szimpi. Neked se, ne áltasd magad.
2014. ápr. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem Norman Bates-nek hívják a srácot véletlenül? :D
2014. máj. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!