Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel beszéljem le a páromat...

Mivel beszéljem le a páromat a gyerekről?

Figyelt kérdés
Párom 45 éves és van két nagy gyereke. Most gyereket akar tőlem. Mondtam neki, hogy akkor keressen másik asszonyt mert én nem szülök neki. Azt mondja, hogy tőlem akar gyereket nem pedg mástól. Mit tegyek? Èn nem szeretem a gyerekeket.
2014. ápr. 13. 17:38
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy megértesd vele, hogy akármit is csinál, te nem fogod meggondolni magad: nem lesz baba. Aztán majd ő eldönti, hogy ezek után mit akar. Veled marad, vagy inkább apa szeretne lenni és egy másik élet mellett dönt.
2014. ápr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 Andi80018 ***** válasza:
100%
Igen, juttasd el az agyáig, hogy mi a szitu, mivel teljesen felesleges együtt lennetek, ha ennyire mást akartok. Ha meg ezen lovagol folyamatosan, akkor egy idő után szerintem te hagyod ott, mert meg fogja mérgezni úgyis a kapcsolatokat.
2014. ápr. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
77%
A gyerek utáni vágy az emberbe is belekódolt ösztön. Gondolod, hogy a kapcsolatotok kellően szoros marad akkor is, ha a "párod" egyik természetes igényét nem vagy hajlandó kielégíteni, azaz ez a hiány végig ott marad a kapcsolatban ? Persze az is igaz, hogy az se lenne jó megoldás, ha mégis szülnél egy gyereket, akit aztán nem tudnál szeretni és csak felesleges nyűgnek éreznéd.
2014. ápr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy nálam lakik és nem lenne szivem elküldeni, magától meg nem megy el. Nem tudom mi lesz...
2014. ápr. 13. 18:18
 15/26 Andi80018 ***** válasza:
100%

Á, szóval nálad lakik, akkor persze, hogy akar tőled gyereket! :-)

Már bocsi a rosszindulatúságomért..

2014. ápr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Csurherjuk csavarhatjuk a dolgot de a lenyeg ugyanaz marad. Lebeszelni nem tudod. Elobb utobb vagy o fog elhagyni teged v te nem birod majd tovabb elviselni es elkuldod
2014. ápr. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
83%
Be akarja magát biztosítani.
2014. ápr. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te hány éves vagy?
2014. ápr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem 45 évesen már nem természetes dolog szülővé válni, akkor sem, ha sokan csinálják. Nyugdíjas lenne bőven, mire a gyerek a lábára állna. Kérdező, ha te biztosítod az egzisztenciát (gondolom stabilabban állsz anyagilag, ha nálad lakik a párod, és nem lenne hová mennie), hogy gondolt eltartani titeket, ha otthon maradnál a gyerekkel? Nem tűnik túl átgondolt tervnek az egész. Ha nem akarod, akkor nem mész bele, ennyi. Ő meg vagy megszokik, vagy megszökik.
2014. ápr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
76%

Ha nem szereted a gyerekeket , ne szülj. Senki sem kényszeríti rád, manapság amúgy sem nagy dolog, sok nő nem akar gyereket vállalni.

Egyébként eddig is akart gyereket, vagy most csak úgy jött neki ez az egész?

2014. ápr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!