Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel beszéljem le a páromat...

Mivel beszéljem le a páromat a gyerekről?

Figyelt kérdés
Párom 45 éves és van két nagy gyereke. Most gyereket akar tőlem. Mondtam neki, hogy akkor keressen másik asszonyt mert én nem szülök neki. Azt mondja, hogy tőlem akar gyereket nem pedg mástól. Mit tegyek? Èn nem szeretem a gyerekeket.
2014. ápr. 13. 17:38
1 2 3
 21/26 omba ***** válasza:
63%

"Párod" ? de mitől?

Nekem az olyasmit is jelent, hogy van kb. közös elképzelésetek a világról, a jövőről, a közös jövőtökről...

Itt ilyesmi nincs, főleg, ha annyi az egész, hogy nincs szíved kitenni a lakásodból

2014. ápr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
69%
45 éves pasi azért akar neked gyereket csinálni,hogy ne kelljen eljárni szórakozni és Te se csinálhasd azt amihez kedved van!Ha valami extrém perverzitásként mégis a pelenkázás meg a büfiztetés vonzza akkor nyugtasd meg,hogy nemsokára lesz unokája azzal kiélheti magát!:)
2014. ápr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Lehet egy nap mégis rá fog jönni, hogy elhagyjon!
2014. ápr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Semmit, kösd az ebet a karóhoz, majd feladja. Egyébként így tényleg nincs jövője a párkapcsolatnak, ezt idővel be fogja látni ő is.
2014. ápr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Rengeteg pár él úgy, hogy nincs gyerekük.
2014. ápr. 13. 21:14
 26/26 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje vagytok együtt? Te hány éves vagy? Tudott róla, hogy nem szereted a gyerekeket és nem akarsz?
2014. ápr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!