Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem hasonlítok a szüleimre és...

Nem hasonlítok a szüleimre és a testvéremre . Miért?

Figyelt kérdés
Ahogy elnéztem más testvéreket nagyon hasonlítanak egymásra,és én még csak egy kicsit sem.Sem anyukámra.TALÁN apukámra.normális ez?

2014. ápr. 16. 21:56
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ezt csak azért kérdeztem,mert van olyan kép ahol anyukám szoptat..ugyhogy majd keresgélek képeket hogy kire hasoníthatok:D
2014. ápr. 16. 22:26
 12/18 anonim ***** válasza:
19%

Szoptat, na hál' isten, akkor ez akár meg is nyugtathatna, hogy az anyukád az anyukád, most már csak az apa kérdéses.


Egyébként olvastam valahol, hogy csináltak ilyen kísérleteket, hogy a örökbefogadott gyerekeknél először egy kis csövön keresztül táplálták a gyereket. Eközben a baba az anya mellén feküdt, majd valóban beindult a tejtermelés. A cél a kötődés kialakítsa volt...


Lehet, hogy egy ilyen kísérlet részese vagy tudtodon kívül.

2014. ápr. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
51%
Gregor Mendel brünni apátnak a 19. században végzett borsó keresztezési kísérleteiből tudnivaló, hogy a nagyszülők génjei az unokákban törnek megint felszínre. Nézz körül a nagyszüleidnél, vajon melyikükre hasonlítasz ?
2014. ápr. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Bocsánat de én ilyet nem irtam ki:) én csak gyerek,vagyok élénk a fantáziám ,és volt amikor felmerültek bennem ilyen kérdések..menj el te pszihológushoz..
2014. ápr. 16. 23:07
 15/18 A kérdező kommentje:
És amugy is ezen mi a kamu kérdés? Az hogy mért nem hasonlítok senkire a családból?
2014. ápr. 16. 23:08
 16/18 anonim ***** válasza:

Én is a nagyszüleimre,ill a dédszülőkre hasonlítok inkább!


Amikor szőke volt a hajam,azt mondták, hogy anyámra hasonlítok :D Holott semmi nem hasonlít az arcunkon!

2014. ápr. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mi több az én gyerekeim se hasonlítanak egymásra.A fiam alkata tiszta apja,az arca viszont déd öregapja.A lányom nem tudom senkire hasonlítani.oszt mégis édestestvérek.
2014. ápr. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem a dédmamám mindig azt mondta, hogy az ő nagypapája kiköpött mása vagyok :) Szóval tulajdonképpen akármelyik ősödre, rokonodra hasonlíthatsz, nincs kőbe vésve, hogy kizárólag a szülőkre.
2014. ápr. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!