Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim azt mondogatják, hogy...

Szüleim azt mondogatják, hogy igazán beszállhatnék a rezsibe, mert ők ennyi idős korukban már beszálltak, igazuk van?

Figyelt kérdés
Utolsó féléves vagyok fősulin, nem akarok beszállni semmibe, mert nemsokára úgyis költözöm, és igen, ők hazaadtak, de az vagy 30 éve volt és akkor máshogy mentek a dolgok.
2014. ápr. 17. 15:21
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
45%

A pofám leszakad, annyi álszent idióta van itt. Húzzuk le a gyereket, persze, aztán majd lehet neki ugatni, hogy 30 évesen miért nincs még családi háza meg gyerekei.

A szülő, ha szaporodásra adja a fejét, KÖTELES életre nevelni a gyerekét, és segíteni addig, amíg önállóan lábra tud állni. És ez rohadtul nem abból áll, hogy rezsit fizettetek vele, csak azért mert már elég idős ahhoz hogy munkát kapjon. Nem nyomorítanám meg a gyerekemet soha, ha látom hogy teper, tanul, vinni akarja valamire, nem vennék el tőle egy fillért sem, mert ezzel nem tanítom semmire.

2014. ápr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
47%
x25 (25 évről írtam)
2014. ápr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
16%

#19 mert én belekalkuláltam a két munkahely közti időt is

ált senki nem marad meg az első munkahelyén

lehet próbaidő múlva kiteszik, vagy alkalmi melokat talál az elején. mindenki kezdi valahol kezdőként.

ha a szülő pénzt kér, és épp nincs m.hely, csak múlt hónapban volt egy 4 órás alkalmi...

2014. ápr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
63%

én vagyok az egyetlen akinek van ötlete, hogyan kell elindítani egy gyereket ha felnő, és csak én vagyok lepontozva...

kik járhatnak ide?

2014. ápr. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
68%

Volt, hogy anyám hozzámvágta a vízszámlát, hogy fizessem ki. Nem haltam bele, ellenben egy kuss nélkül pancsolhattam.

Vagy ha kértem hozzon ezt azt, akkor nem kértem el a visszajárót, hiába 10*adtam. Ugyan azt ettem mint ők, ott laktam, mostam magamra stb... És nem haltam bele. Sőt a fizumból is maradt, és láss csodát lábra is tudok állni.

2014. ápr. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
51%

*és az én ötletemmel a rezsiügy is meg lenne oldva. gyerek önálló, rezsi nincs rá. ennyi.

mindenki rövidtávon gondolkodik úgy néz ki.

hát ezért jutunk ide ahol tartunk.

2014. ápr. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
55%
#25 az megint más, ha valaki nem akar önállósodni és inkább otthon fizet rezsit, mert neki úgy kényelmes, de szerintem nem erről van szó kérdezőnél.
2014. ápr. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
61%

Hát ennyi alapján nem lehet megmondni. Ha például otthon laksz, és a szüleid nem győzik a számlákat, akkor elég jogos elvárás, hogy legalább minimálisan beszállj a költségekbe, gondolom neked is érdeked, hogy ne kapcsolják le az áramot és legyen víz, netán még valamit enni is.

Persze ha az őseid kőgazdagok és te havonta egy hétvégére mész haza a koliból, az megint más helyzet.

Az pedig teljesen mindegy végső soron, hogy mi mit gondolunk, mert ha ők elvárják, hogy fizess, te meg nem érzed jogosnak és nem fizetsz, kirakhatnak. Az élet nem mindig kívánságműsor, és igazságos.

2014. ápr. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
63%
21-es. Én is leadtam anyuméknak a havi pénzt, de nem kerültem attól csődbe! 23 évesen saját házam van és családom, de nem úgy h anyámék tették volna a seggem alá! Én dolgoztam meg érte! És ezt 23 évesen úgy értem el, h adtam le havi 20at anyáméknak! Szóval az én életemmel már meg is cáfoltalak!
2014. ápr. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
39%
Mielőtt jött a férjem már az albikat néztem, hogy elköltözök, mert fix volt a munkám akkoriban 21-22évesen fősuli mellett(igen szakmám miatt inkább lógtam éjjel tanultam) elhúztam a seggem dolgozni, hogy el tudjak indulni az életben. És most is épp a talpraállás időszakát élem egy mindjárt válással előttem...
2014. ápr. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!