Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim azt mondogatják, hogy...

Szüleim azt mondogatják, hogy igazán beszállhatnék a rezsibe, mert ők ennyi idős korukban már beszálltak, igazuk van?

Figyelt kérdés
Utolsó féléves vagyok fősulin, nem akarok beszállni semmibe, mert nemsokára úgyis költözöm, és igen, ők hazaadtak, de az vagy 30 éve volt és akkor máshogy mentek a dolgok.
2014. ápr. 17. 15:21
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
82%

"...(vegetáljon éveket az egyetemen,heti 3-szor berúgva)"


Te meg mi a fenének kommentálsz, ha még nem láttál felsőoktatási intézményt belülről, és fogalmad nincs semmiről?

2014. ápr. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
3%
Hát pont ez az,hogy láttam...
2014. ápr. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
100%

Persze, láttál minden egyes nappali tagozatos egyetemistát, hogy le..ják a tanulást, és hetente háromszor berúgnak.

Szerintem, 66%-os, te csak irigy vagy arra, aki nappalin tanul, mert te ezt annak idején nem tehetted meg.

2014. ápr. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
0%
Vicces,hogy azt sem tudod ki vagyok,de szerinted irigy vagyok.Megnyugtatlak nem vagyok irigy,mert nincsen mire.Általában engem szoktak irigyelni,de ez már nem ide tartozik.A véleményem pedig tartom!
2014. ápr. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

Az általánosításaidból következtettem erre.

Nem tudsz szinte semmit a kérdezőről, de azért már naplopó, aki bulizásra költi a pénzét, nem tanul, és élősködik a szülein.

Akiben ilyen oktalan általánosítások alakultak ki, abban legtöbbször irigység munkál.

Ha benned nem, akkor annál jobb neked, gratulálok.

2014. ápr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes itt egyes emberek hozzáállása.

Én is jelenleg olyan helyzetben vagyok, hogy lassan fejezem a sulit,közben dolgozom hónapok óta.

a szüleim sose egy fityinget nem kértek tőlem, sőt mondták, hogy tegyek félre, spóroljak.

nem vagyunk egyáltalán gazdagok, de ahogy előtte is, most is megvan a pénz a rezsire, kajára.

természetesen ami pluszban kell, azt most már magamnak állom, de ezen felül nem kérnek semmit.

apámat is igy nevelték a szülei, és ez a természetes. majd ha egyszer lesz gyerekem, én is hasonlóan fogok gondolkodni.

ahol tudok, ott segitek, kivesezem a részem a házimunkában, főzésben, takaritásban.

persze más volna a helyzet, ha a szüleim nem tudnák fenntartani a fizetésükből a családot, szó nélkül beadnám a pénzem.

de ameddig megtehetik, szerintem totál fölösleges lehúzni a gyereket, akármilyen jelképes összeggel is.

egyszerűen nem látom értelmét!?

2014. ápr. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

Szüleim azt mondogatják, hogy igazán beszállhatnék a rezsibe.

Nem akarok beszállni semmibe....

Ti ezek ellenére itt össze vesztek????Össze vissza lepontozzátok a másik véleményét?

Sem egy magyarázat,hogy miért nem "AKAROK" beszállni a rezsibe.....sem,hogy miért kérik a szülők,és még a vitába sem száll bele.....

2014. ápr. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!