Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Változtatni akar az életén,...

Változtatni akar az életén, úgy érzem, én csak "visszahúzni" tudom. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Ki akar menni külföldre, örökre. Legfeljebb havi egyszer, vagy 2 havonta egyszer jönne haza egy hétvégére. Szeretjük egymást, és rossz lesz az elválás. Én úgy gondolom, neki is jobb, és nekem is, ha vége lesz, mikor elmegy. Bűntudatom lenne, ha miattam maradna, ha meg kimenne, rámenne a kapcsolatunk. Beszéltünk róla, azt mondta csak akkor lesz biztos, hogy kimegy, ha már elindult. Persze, most ezt mondja, de tudom, hogy menni fog. Nem akarom visszatartani. Itt nem sok lehetősége lenne. Nem tudok vele menni, mert tanulok. Nem egy idegennyelvet beszélünk, ez is egy ok, amiért nem szeretnék oda menni, ahova ő. Messze még a tavasz, de rossz, hogy egyik pillanatban a közös jövőnkről mesél (eljegyzés, összeköltözés, házasság, gyerekek), aztán már külföldről álmodozik, hogy ő soha nem akar visszajönni.

Nem akarom elengedni, de azt sem akarom, hogy "csak" miattam maradjon. Bízik benne, hogy várok rá, hogy nekem elég lesz havi egyszer találkozni. Nem, nekem nem elég, hogy heti egyszer ír emailt, meg egy sms-t, és ennyi.


2009. dec. 22. 14:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Utolsóval értek egyet! Szerintem így nincs értelme a kapcsolatotoknak, és ezért jobb, ha minél előbb véget vetsz neki... Jön majd egy olyan pasi, akinek Te leszel a mindene, és nem a munka stb... Szerintem ez csak kínlódás!
2009. dec. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is úgy érzem, hogy úgyse lennék képes megvárni, azt várnám, mikor jönne haza, hogy szakíthassak vele.
2009. dec. 22. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!