Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Kétségbe vagyok esve!

Mit tegyek? Kétségbe vagyok esve!

Figyelt kérdés

2 és fél éve vagyok együtt a barátommal, de én már nem birom tovább.

Egyfolytában hazudozik, igérget, nem tartja be a szavát, semmibe vesz.

Nagyon sok esélyt adtam már neki, mindig visszakönyörögte magát, de már nem birom tovább.

Ma eljött hozzám és megmondtam neki, hogy ezt hagyjuk abba, de nem érti meg! Nem megy ki a lakásból! Fenyegetőzik, hogy elviszi az én kutyám, átszúrja a torkom stb.

Most ki tudtam zárni a lakásból, bezárkóztam, de zaklatja anyukámat, aki a szomszédba lakik és a többi szomszédot is. Hozzájuk csöngetget be, nálam pedig veri az ajtót. Mit tegyek? Nem érti meg, hogy nem akarok már vele lenni, elég volt, hagyjon békén :(

Most is itt csönget folyamatosan de nem merem beengedni, mert akkor nem fog elmenni és nem akarok már vele több éjszakát együtt tölteni.

Kérdezi, hogy mi a bajom, mert most nem is csinált semmi "rosszat", de nem érti meg, hogy ez egy folyamat volt, fokozatosan lett belőle elegem :((((

Én nem birok így tovább élni :((((


2009. dec. 22. 21:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

nha hallod ratyi helyzet most csak 1 tanácsom van 18:00 elmult igy él a csendháboritási törvény szoval 112 most mást nemtehetsz !


Austrian Wolf

2009. dec. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Anyukám segít, de nem akarom, hogy összebalhézzanak. Beszélt a barátommal, most beengedtem és odaadtam a kabátját. szerencsére elment, de azt mondta h holnap visszajön és megbeszélünk mindent. De ezen már nincs mit beszélni, elegem van :(

Itzt ondja nekem könnyes szemekkel, hogy szeret és hogy ő nem tett semmit, de csak ilyenkor vesz emberszámba, egyébként átnéz rajtam :(

2009. dec. 22. 21:49
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha újra beengeded, soha nem lesz vége, úgyhogy most erősnek kell lenned! (én linkeltem be a hasonló kérdést)
2009. dec. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Nem akarok vele holnap beszélni, nincs értelme. ezek után egy ideig megint kedves lenne, ígérgetne fűt-fát, aztán megint jönne a hazudozás, lenézés.

Az a baj, hogy még szeretem, de gyűlöletet is érzek iránta... amiket mondott, hogy átszúrja a torkom, hát ez volt az utolsó húzása. Nekem nem kell ilyen ember, aki azzal fenyegetőzik, hogy megöl engem vagy magát.

Csak az a baj, hogy most költöztem egy új lakásba és nagyon sokmindenben segített, parkettázott, festett, mind a saját pénzén. És most úgy jön le ez az egész, hogy kihasználtam, és amikor kész lett minden kidobtam :(

Függőfolyosós panelban lakunk, a folyosóhoz nincs kulcsa, a szomszédokhoz csöngetget be folyamatosan, az előbb hallottam, hogy már a szomszédnak is elege van ebből :(

2009. dec. 22. 21:59
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
jelentsd fel a rendőrségen ha nem hagy békén zaklatásér ! vagy bíroságon távoltartási kérelmet is adhatsz be !
2009. dec. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy ? Tudom lehet ilyenkor az hogy nehezen szabadulsz az érzelmek elöl, de ha már most igy érzel jobb ha ténylegesen döntesz, mert ha visszafogadod, mindig, majd gyerekek is leszenk ök sinylik meg, meg te is !!!

Én igy voltam több évig 2 gyerekem ment rá, 7 éves házasság után, jol gondold át !!

2009. dec. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok, akartam tőle gyereket is annyira szerettem de már hálát adok istennek hogy ez mégsem történt meg!
2009. dec. 22. 22:10
 18/23 anonim ***** válasza:
52%
AZ én válaszaimra VÉLETLENŰL se kell figyelni -.-"
2009. dec. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
könyörgöm, beszéld meg a szomszédaiddal, hogy be ne engedjék a folyosóra! és ők is hívják ki a rendőrséget, ha kiabál, meg egyebek. ha te is kihívod, az is jó, akár többször is, de ha még a szomszédok is, az még hatásosabb. mindenképpen szakíts, a krízis nála akár két évig is eltarthat, de ha valaki megöléssel is fenyeget, az már gáz.
2009. dec. 23. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

a cuccait akkor add oda neki, ha többen is veled vannak, egyébként be ne engedd.

ha dolgozott nálad, és pénzt kér, ügyvéddel beszéld meg, mi a teendő.

2009. dec. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!