Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Kétségbe vagyok esve!

Mit tegyek? Kétségbe vagyok esve!

Figyelt kérdés

2 és fél éve vagyok együtt a barátommal, de én már nem birom tovább.

Egyfolytában hazudozik, igérget, nem tartja be a szavát, semmibe vesz.

Nagyon sok esélyt adtam már neki, mindig visszakönyörögte magát, de már nem birom tovább.

Ma eljött hozzám és megmondtam neki, hogy ezt hagyjuk abba, de nem érti meg! Nem megy ki a lakásból! Fenyegetőzik, hogy elviszi az én kutyám, átszúrja a torkom stb.

Most ki tudtam zárni a lakásból, bezárkóztam, de zaklatja anyukámat, aki a szomszédba lakik és a többi szomszédot is. Hozzájuk csöngetget be, nálam pedig veri az ajtót. Mit tegyek? Nem érti meg, hogy nem akarok már vele lenni, elég volt, hagyjon békén :(

Most is itt csönget folyamatosan de nem merem beengedni, mert akkor nem fog elmenni és nem akarok már vele több éjszakát együtt tölteni.

Kérdezi, hogy mi a bajom, mert most nem is csinált semmi "rosszat", de nem érti meg, hogy ez egy folyamat volt, fokozatosan lett belőle elegem :((((

Én nem birok így tovább élni :((((


2009. dec. 22. 21:23
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Nem csalt meg soha ez biztos, de már nem birom a stílusát. Olyan erőszakos. Nem fogja fel, hogy nekem az így már nem jó. tönkreteszi az életem :( Nem akarok több időt rápazarolni.

Régen nagyon szerettem, de kiábrándultam belőle, bár tudom, hogy ő szeret.

Sokszor próbáltam már neki megmondani, hogy vége, de akkor is fenyegetőzött, erőszakoskodott, aztán pedig sírva könyörgött.

Itt nyomja a csengőt már 5 perce nem birom :(

Segítsetek :(((((

2009. dec. 22. 21:26
 2/23 A kérdező kommentje:

Bocs h ennyit írok de nagyon kivagyok :(

Annyira bánt, hogy ez pont karácsonykor törént, már meg is vettük egymás ajándékát, de ez így már nem mehet tovább.

Egyébként én 22 vagyok, ő 28.

2009. dec. 22. 21:28
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
Azonnal hívd ki a rendőrséget!
2009. dec. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Még itt vannak nálam a cuccai, mondja, hogy csak adjam oda neki és elmegy. De nem igaz. Ha beengedem és odaadom a kabátját, táskáját, akkor lefog és ittragad. :(

Nem tudom, remélem elmegy, nem akarok ebből rendőrségi ügyet, de azért kíváncsi vagyok a válaszotokra :(

2009. dec. 22. 21:29
 5/23 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyen távolról, és ennyi infóból nem lehet okos tanácsot adni. Nem ismerünk sem téged, sem a párod. Általában ebből nem sok jó tud kisülni. Senki nincs aki segítsen? Anyukádék ott laknak melletted, miért nem segítenek? Vagy tesód, barátaid, akik át tudnak menni hozzád? Elég a puszta jelenlétük, nem kell balhézni!
2009. dec. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Cuccait dobd ki az ablakon, és mond neki tünjön el, ha nem ért belöle rendörség !!! Vagy valami ismerös aki ott lesz veled, mert ugye ha belegondolunk a rendörség nem megy ki ilyenekre !!!
2009. dec. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Szinte ugyanez volt s helyzet nálam is:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2009. dec. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
100%
Hívd a rendőröket.Az elég egyértelmű célzás,és legalább békén is hagy.Ne te roppanj össze őmiatta.
2009. dec. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
21:38! Mivel az illető nem családtag, mindenfajta fenyegetés, tettlegesség igenis bűncselekmény. De úgy tudom, már a családtagot is elviszik ilyenért!
2009. dec. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
100%
Semmi esetre se engedd be!Nyugodtan hívd ki a rendőrséget,mivel nem családtag,ki kell jönniük!
2009. dec. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!