Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy hosszú kapcsolat után a...

Egy hosszú kapcsolat után a férfi rögtön barátnőt talál magának. Aztán el is henceg róla nekem. Nagyon zavar. Én még nem léptem túl. Hogyan lépjek túl?

Figyelt kérdés
Szoktunk beszélni, és még ő sem lépett túl a kapcsolatunkon, sokat gondol rám, vannak rossz napjai, sajnálja az egészet, de nem tudja hogy működne-e újra, pedig sokat gondolkozott a kibékülésen. Sokáig voltunk együtt. Azt mondta hogy neki most biztos hogy nem kell senki, egyedül akar lenni. Aztán a szakítás pár héttel később, a legnagyobb meglepetésre, már az új barátnőjéről beszél nekem, amit kb el sem hittem. Hogy milyen különleges lányt talált, és hogy teljesen véletlenül és hogy elsőre megfogta benne valami, sokat találkoznak. Azt mondta hogy eldönti hogy mit akar, engem, vagy ezt az új lányt. Legjobb lenne nekem is túllépnem, de még nem tudok, és az foglalkoztat hogy mi van vele, és hogy miért nem velem foglalkozik többet, miért az új csajjal. Olyan igazságtalan az élet! Ő volt az, aki hagyta hogy ellaposodjon az egész kapcsolatunk, most az új lánnyal meg csavarogni megy, holott engem nem vitt már sehová rég óta. Az évek alatt megunt vagy nemtudom.. Ez is nagyon fáj, hogy engem már sehová nem vitt, az új lányt meg folyton viszi. Mit kellene csinálnom?

2014. ápr. 22. 08:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ! Igazatok van, mindenkinek.

Ami elmúlt, elmúlt, már talán rég elmúlt. Én is azt bánom jobban jelenleg, hogy mindig csak vártam arra, hogy történjen valami. Rég el kellett volna már hagynom őt, a fentebb írt dolgok miatt. Én is úgy gondolom, hogy azért nem mond A-t vagy B-t, mert tartaléknak tart, ismer, tudja milyen vagyok, annyira biztos pont voltam neki az életében mint pl a szülei. És ugyanúgy a szüleiért sem tett semmit, hiába kérték meg akármire. Utolsó volt a család, én és a szülei. Előbb volt a munka és a haverok. Mert a haverok is mindig tudnak újat mondani, bohóckodni. Én meg én vagyok a család meg a család, rólunk tud mindent, mi nem vagyunk érdekesek már. Se a családjával sem velem nem ment el sehova! De az anyja az anyja, ő úgy sem tud mit tenni, mert a fia és mindig is a fia marad. Én meg nem fogom ezt egy életen át elviselni hogy az utolsó vagyok.

Fáj hogy ilyen hamar túllépett és jól érzi magát egy új lánnyal, aki most még érdekes. Nekünk is nagyon jó volt az első 3 év. Aztán mintha elvágtak volna valamit.. És még ez után is több mint 3 évig voltunk együtt.

2014. ápr. 22. 10:46
 12/13 anonim ***** válasza:
86%
Én a lányt sajnálom leginkább, mert voltam az ő szerepében. A pasim hosszú kapcsolat után nem tudott az exétől elszakadni, holott nagyon csúnyán hagyta ott, de folyamatosan írogatott neki, pont úgy, amiben ilyeneket mondott neki, mint neked is, hogy nem tud senkit se elképzelni stb., meg gyakorlatilag próbálta úgy kihozni, hogy két vasat is tartott a tűzbe, ott se akart minden szálat elvágni, hiszen csak hosszú idő. Az meg egyenesen tisztességtelen, hogy meg is mondja neked, hogy kb. próbaidős a lány, majd eldönti ki kell neki. Kötve hiszem, hogy a lány tud arról, hogy a pasi, akivel olyan jól elvan, igazság szerint kétfele húz, és rohadtul nem őszinte. De hidd el: úgy nem fog dönteni, hogy visszamegy hozzád. Kellesz neki, mint biztonsági háló, de semmi egyébre, hiszen a lelke mélyén tudja, hogy azért szakítottatok, mert gond volt. Gond, ami akkor is meglesz, ha újra összejönnétek. De undorító módon csinálja. Könnyebb lenne mindkettőtöknek, ha megszakítanátok a kapcsolatot, és szorítkoznátok arra, hogy ha összefuttok, akkor cseverésszetek az utcán, de ennél többre ne vágyjatok. Te is többet érdemelsz, mitn egy olyan pasit, aki képes erre. Milyen már, hogy most próbálgat egy másik nőt, hogy vajon jobb-e, mint te, mert ha jobb, akkor vele folytatja, ha nem, akkor visszamenne hozzád, és ezt még meg is mondja...Mit képzel magáról, aranyból van a f--ka, és ez mindenki fölé helyezi, mint valami főnyereményt?
2014. ápr. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
ne beszélj vele, föleg nem az új barátnőről.
2014. nov. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!