Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szemétség?

Szerintetek szemétség?

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak...Szerintetek szemétség, hogy anyám nem enged át apámhoz Viliakor? Máskor sosem szabja meg hogy mikor mehetek, én döntöm el.. De nagyon szeretnék átmenni, és nem enged el.Én ezt kicsit szemét dolognak tartom. Apám természetesen nagyon jó ember, nem iszik stb.. tehát nem ezzel van gond, hanem anyám egyszerűen nem enged...

L/16


2009. dec. 24. 18:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én sem hallottam még így, nálunk Vigíliának hívják. (Budapest, római katolikusoknál) Próbáltam a google-ba keresni, de nem találtam semmit a Viliáról. Hol nevezik így? Nem kötözködés, tényleg érdekel.
2009. dec. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hallottam még soha életemben a Viliáról. És nem szégyellem. :) És szerintem nem is kell.
2009. dec. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
igaz, ez már rég nem a kérdéshez tartozik, de az ünnep előestéje vigília :)
2009. dec. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
valamennyire függhet kortól is, mert aki idősebb, nagyobb valószínűséggel hallhatta ezt a szót, mint egy 15 éves, mondjuk.
2009. dec. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

azt írjátok be a gugliba, hogy karácsony viliája, és akkor kiad jópár találatot.


ezek szerint rövid i. ezer bocs! :)

2009. dec. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!