Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány forint értékben kaptatok...

Hány forint értékben kaptatok karácsonyi ajándékot?

Figyelt kérdés
2009. dec. 24. 18:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:
92%
Én 150 körül, nem dicsekszem, csak válaszolok a kérdésre. Bár ebben benne van egy notebook is, amit nehéz olcsóbban venni. Jövőre nyilván sokkal kevesebb lesz, de nem számít :)
2009. dec. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 anonim ***** válasza:
55%

én telefont 90000-ért, táska 6000, szőrmekabát 15000. akkor így 111000. ezeket apámtól kaptam, mert kevés gyerektartást fizet, így ezzel pótolja:D

16L

2009. dec. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 anonim ***** válasza:
76%

Igen,ha drágát kaptál azzal semmi baj:)Örülj neki:)


De ahogy a 13 éves előadta na attol rosszul vagyok+o(

2009. dec. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 anonim ***** válasza:
97%

Én nem szoktam semmit kérni a szüleimtől. Úgy 3 éve kijelentettem, hogy rám ne költsék még Karácsonykor is a pénzt. Én teljesen úgy vagyok vele, hogy örülök, hogy értem és a bátyámért dolgoznak, van mit enni, vannak ruháink, és más dologra is jut a keresetükből. Ha év közben kérek valamit (ami általában 3000 alatt vannak), kapok rá pénzt. Mért szipolyozzam őket Karácsonykor is. Szeretjük őket, ők is minket, nem kell ide külön karácsonyi ajándék. Anya sose bírja ki, hiába kérem külön, vett nekünk két kis zenélő pingvint meg egy kis plüssmacit. És még így is boldogabb vagyok, mint az a 13 éves elit, beképzelt kislány.

18/L

2009. dec. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim ***** válasza:
24%

13 éves kislány vagyok XD:D

honnan tudjátok hogy nem vagyok boldog?Szupi családom van szupi barátaim szupi baátom:D:P

Irigyeeeeeeek :P

Bocs én megtehetem (H) xDDDDD

2009. dec. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim ***** válasza:
95%

OFF: úristen....kivagyok ettől a mert megtehetem szövegtől...

Tudod itt rád senki nem irigy,inkább mindenki sajnál hogy ilyen életed van 13 évesen....majd ha picit idősebb leszel,saját magadon fogsz röhögni...mint ahogy sokan teszik ezt...senki nem mondta h nem vagy boldog...legyél,magánügy...csak ne vágj fel vele...kit érdekel hogy neked anyuci apuci megveszi a 100 ezres dolgokat???senkit...nem ítéllek el mert barátod van 13 évesen...oks legyen...de ez sem érdekel senkit..legyél boldog de magadban tartsd meg...majd ha felnőtt leszel rájössz hogy azért amit neked a pici popid alá dugdosnak,nagyon sokat dolgoznak a szüleid...bevallom én is amikor 13-15 éves voltam,nagy dolgokra vágytam,és mindig megkaptam...utána meg csodálkoztam hogy miért nem tudjuk kifizetni a számlákat stb...most 17 évesen rájöttem ezekre a dolgokra,és megkértem a szüleimet,hogy rám ne költsenek...de nem fogadták meg és bűntudatom van....majd egyszer te is rájössz....

nah cső:|

2009. dec. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 anonim ***** válasza:
87%

De idétlen vagy te 13 éves lány xDDDD

Én meg akkor kocsit kaptam, nah?? Majd jól keresztülmászok rajtad, mer én megtehetem XDDDD

2009. dec. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 anonim ***** válasza:
94%

nagyon nagy tévedésben vagy 13 éves csitri (sajnos egyre többen tartoznak manapság ebbe a kategóriába)

nem TE teheted meg, hanem a SZÜLEID.. neked a nagy véletlenen kívül SEMMI közöd nincsen ahhoz hogy milyen családban vagy. az meg már hogy az elkényeztetettség elviselhetetlen felnőtteket formál a majd a gyerekekből az már más probléma.

2009. dec. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 anonim ***** válasza:
26%

ááácsi..senki nem mondta h nem vagyok boldog?

idéznéék

"És még így is boldogabb vagyok, mint az a 13 éves elit, beképzelt kislány"

...és akkor is irigyek vagytok :D

2009. dec. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 anonim ***** válasza:
95%

Nem azt mondta hogy te nem vagy boldog hanem azt hogy nálad boldogabb...úristen,ha nem értesz valamit ne szólj inkább hozzá te nagyon okos(N)

foglalkozz a hiperszupi pasiddal-.-" gondolom ő sincs több 13 nál és azt is lemerem fogadni hogy ő is szolizik és minden percét a hajvasalással tölti.

2009. dec. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!