Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány forint értékben kaptatok...

Hány forint értékben kaptatok karácsonyi ajándékot?

Figyelt kérdés
2009. dec. 24. 18:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
100%

8ezer forint pénzt kaptam összesen.. pedig nem kértem még ennyit sem

most örülsz?

2009. dec. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim ***** válasza:
100%
nulla
2009. dec. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 anonim ***** válasza:
39%

Visszaolvastam a 13 éves első válaszát a 2. oldalon. Nem volt abban semmiféle dicsekvés. Közölte a tényeket. Nem kell felhúzni magát a kevésbé tehetőseknek (én is az vagyok), csak amiért nem jut annyi. Utálom az irigységet. A kommunizmust is az hajtotta.

Idén a családban kb. 6 ezer Ft-ot költöttünk karácsonyi ajándékra a négy gyereknek, egymásnak mi szülők nem vettünk semmit. Ehhez jön még egy ötezer Ft-os társasjáték a gyerekeknek, amit még nem volt időnk megvenni.

2009. dec. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 anonim ***** válasza:
100%
Az unokáimtól kaptam egy-egy fényképet. A férjemmel nem vettünk egymásnak ajándékot: volt fenyő, halászlé, guba, s egyelőre még megvagyunk egymásnak.
2009. dec. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 anonim ***** válasza:
100%
En Anyatol kaptam egy Mayos pulcsit meg az oltoanyagot a H1N1 virus ellen:-)(13000)Tesomtol egy parfumot(5000),a pasimtol uj ruhakat kb 30000ft ertekben, plusz a nagyszuloktol egy tizes keszpenzt.Egyebkent abszolut nem szamit, hogy milyen ertekben ajandekoznak, en orulok a kis ajandekoknak is, az a lenyeg, hogy legyen meglepi:-)Es a legnagyobb ajandek az volt, hogy otthon lehettem a szeretteimmel(kulfoldon lakom), sot eletemben eloszor fordult elo, hogy a pasim is johetett hozzank szenteste-szoval mar o is a csaladhoz tartozik:-) 23/L
2009. dec. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 anonim válasza:
100%
Idén elég gazdag Jézuskánk volt, mert ajándékként kaptuk a kutyusunkat is, akit december 7-én elütött egy autó, mind a 4 lábára lebénult, a Fővárosi klinikán műtötték nem kevés pénzért, de mindent megért, hogy most az udvaron ugrál már, mint egy kenguru. :)
2009. dec. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 anonim ***** válasza:
100%
:) A kislányomnak mindkét nagyszülőtől egy - egy csomag pelust. Nekem az is nagy ajándék volt!
2009. dec. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 anonim ***** válasza:
100%
Nagyszülőktől pénzt (10E), nővéremtől is pénzt (5 E), szüleimtől egy naptárat és a barátomtól egy jegygyűrűt. És nekem ez volt a legszebb ajándék. :)
2009. dec. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 anonim ***** válasza:
100%

Igazából eszembe nem jutott volna megszámolni, korábban sem számolgattam soha, hogy mennyit költöttek rám. És most sem fogom megszámolni.


Nekem nem az a lényeg, hogy milyen szám jön ki, hanem az, hogy az ajándékokat szívből adták.

Nem érdekel, hogy az a csomag amit kaptam xy-től 100 ft volt vagy 5000. A lényeg, hogy tőlük kaptam és örülök neki. Így vagyok az összessel.

2009. dec. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 anonim ***** válasza:

Én 85000Ft értékben.De nem ez a lényeg.Ha nem kaptam volna csak egy tábla csokit annak is örültem volna,mert amúgyis évközben megkapom azt amire szükségem van.A Karácsony meg inkábbb szóljon a szeretetről és békességről.

Azokat az embereket pl eltudom ítélni akik hitelt vesznek fel azért h ajándékozhassanak.

17/L

2009. dec. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!