Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Harminc év körüli férjeitek,...

Harminc év körüli férjeitek, párotok próbálkozik nálatok fiatalabb (friss húsokkal) tizen, huszonéves nőknek közelébe férkőzni, bókolni és flörtölni velük?

Figyelt kérdés

Csak az én férjem boldondult meg 30-hoz közeledve?

17 meg 23 meg 26 éves nőkkel is találkozik nap mint nap a munkája miatt, és ezzel próbál féltékennyé tenni, hogy ilyen szép fiatal lányokkal hozza össze a munka, meg a baráti kör.

Volt egy munka buli a hétvégén ahova ment a haverjával, ott is ott volt az egyik ilyen fiatal nő. Készültek fotók is. A párom fotózta. :( Erre most mit lehet mondani?



2014. ápr. 29. 10:02
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
46%

A masodik valaszolo vagyok. Nem tudom mi lehet a gond, egyet tudok, hogy velem meg ilyen nem tortent, mondjuk az tuti, hogy vege is lett volna ha ilyet csinal a ferjem. Mi kolcsonosen tiszteljuk egymast, de ha gond van, en nem kizarolag ot hibaztatom, hanem magamba nezek.


Regebben nem volt ilyen? Mindig tisztelettudo volt? Vegulis a kerdezo valasztotta a parjat, es csak ismeri ot.


Mi legalabbis ismerjuk egymast, es barmit meg tudunk beszelni.


De kedves kerdezo, az mar eleve baj, hogy ezt a fajta viselkedest igy elturod a parodtol, en biztos nem tudnam elviselni. Tehat rajtad all, hogy kiszeded belole mi van vele, es ha semmi eredmeny, akkor bucsut intesz ennek a megromlott, megjavithatatlan kapcsolatnak. Mert ugye ha a ferj nem hajlando valtozasra, akkor jobb egy ilyen kapcsolatnak veget vetni.)

2014. ápr. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
49%
Ja igen, es nekem a szex mint nonek szinten nagyon fontos, es ha nem jo, akkor csak baratok is lehetnenk.. Es nem hiszem, hogy idovel ez valtozni fog, en szeretem, elvezem a szexet, es kesz. Nincs rajta mit megunni. Ha szeretek valakit, azzal meg kimondottan egy jo elmeny.
2014. ápr. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Nincs azzal semmi baj, ha egy harminc éves pasi 23 éves nővel csinál bármit.


Egy férj viszont bármilyen életkorban, bármilyen korú nővel se tegye.

2014. ápr. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Szerintem jó nagy tapló a férjed és fogadni mernék, hogy a házasságotokkal nagy bajok vannak. Még csak 30, ha már most kifelé kacsingat, akkor később még nagyobb bajok lesznek.

Addig eltelik kb 10 év, te 40 valahány éves nőként majd sokkal nehezebben kezdesz új életet.

Szerelmi kapcsolatban, nincs más nőkkel való fenyegetés, "friss pipihusi", más nőkkel fotózkodás. Fel sem merül.

2014. ápr. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
31 éves a férjem, de magasívről tesz más nőkre. Mindegy, hogy fiatal vagy vele korú...
2014. ápr. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
44%
Én is egy ilyen fiatal, huszonéves, szép nő vagyok. Én azt vettem észre, hogy azok a férfiak próbálkoznak be nálam, akik otthon teljesen el vannak hanyagolva, a feleségük elhízott mint a disznó, nőként megszűnt létezni, és csak a gyerekek fontosak számára. Az ilyen férfiak magányosak, azért keresnek mást. Akik kiegyensúlyozott kapcsolatban élnek, a feleségük odafigyel rá és magára is, ott ilyen probléma nincs, ők teljesen normálisak.
2014. ápr. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt csinálta a volt férjem... nem véletlenül volt. 32 évesen kezdett chatelni meg találkozgatni 17-20 éves lánykákkal, ráadásul nem is titkolta előttem, mert azt állította nincs köztük semmi olyan, csak szeret velük beszélgetni, mert ez őt is fiatalítja. Ja és én nem hanyagoltam el, sem őt, sem magam, egyszerűen ő unt meg engem, elmúlt a szerelem. Elváltunk.
2014. ápr. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is fiatal vagyok és sokszor próbálkoznak nálam idősebb, 30-40 közötti férfiak, akiknek feleségük van, de többnyire a feleségük szép, igényes, jó alakú, és gyerekeik sincsenek... szóval az sem törvényszerű, amit előttem írt valaki... Ez inkább a pasi természetétől függ. Van, aki szeret csajozni, van aki meg megállapodik egy nőnél. Ennek semmi köze ahhoz, hogy a feleség milyen. olyan férfiakat is ismerek, akiknek elhízott, eligénytelenedett felesége van, és már nem nagyon van köztük testi kapcsolat, a pasi mégis tartja magát, mert ilyen az életszemlélete.
2014. ápr. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Szia. Hát szerintem otrombaság ez a férjedtöl, én tuti a következö ilyen alkalommal szó nélkül elövennék egy böröndöt, és közölném, hogy pakoljon.

Àlljon már meg a menet, tudja, hogy kit aláz meg!

2014. jún. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Van egy ismerösöm, 30 éves, 3 éve nem szexelt a gyereke anyjával, de nem csalja meg (ez tuti), mert - állítása szerint - tiszteli annyira, hogy nem alázza így le.

Van egy másik ismerösöm, aki a harmincas évei közepén jár, és van egy gyönyörü okos felesége. A pasi ott veri át ahol tudja, és a föiskolás partik után k.rogatja a fiatal csajokat. Otthon meg elöadja, hogy ö az angyalka, szegény nö meg beveszi. Onnan tudom mert mindkettö a haverom.

Most itt vagy Te, szerintem biztos jó nö lehetsz, és így lealáz a "párod". Basz nám ki.

2014. jún. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!