Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Harminc év körüli férjeitek,...

Harminc év körüli férjeitek, párotok próbálkozik nálatok fiatalabb (friss húsokkal) tizen, huszonéves nőknek közelébe férkőzni, bókolni és flörtölni velük?

Figyelt kérdés

Csak az én férjem boldondult meg 30-hoz közeledve?

17 meg 23 meg 26 éves nőkkel is találkozik nap mint nap a munkája miatt, és ezzel próbál féltékennyé tenni, hogy ilyen szép fiatal lányokkal hozza össze a munka, meg a baráti kör.

Volt egy munka buli a hétvégén ahova ment a haverjával, ott is ott volt az egyik ilyen fiatal nő. Készültek fotók is. A párom fotózta. :( Erre most mit lehet mondani?



2014. ápr. 29. 10:02
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
90%
".Ne foglalkozz vele,engedd el a füled mellett ezeket a megjegyzeseket." Persze, aztán meg tényleg elveszíti. Tökéletes hülyeség, amit tanácsolsz, ne is haragudj. Főként, hogy még véletlenül sem szerepel benne a megbeszélés, csak a buta játszmázás, tudok gratulálni. #2 írta jól, hiányos a történet, kiragadott momentumok, befelenézés meg semmi. Ha befelé is vizsgálódna, karültve az átbeszéléssel, akkor valószínűbb, hogy áthidalható, mint így. Mi van, ha valamit tényleg nem kap meg és lehetne, lehetett volna nyújtani azt, de nem beszélték meg?
2014. ápr. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
73%

2-nek üzenem, hogy ez baromira nem így működik egy normális kapcsolatban.

Ha kevés a szex, akkor többször kezdeményezek, és nem flörtölök fűvel-fával.

A fitt és jó külsőről annyit, hogy az idő múlik. Nem fog tudni egy 30 éves nő egy 17 éves kamasszal versenyezni, és ha ez a követelmény, akkor csak idő kérdése, mikortól "jogos" a férj félrelépése.

És ha nekem ő a dús, hullámos hajával tetszett meg, akkor mehetek félre.kúrni, mert az utóbbi 5 évben már kopaszodik? Én is jogosan kettyintek félre, ha nem olyan lapos és kemény a hasa, mint egy 18 éves kamaszfiúnak?


Így már ugye egész más a leányzó fekvése.


Mindeni megváltozik, és vagy szeretjük a változásokkal együtt, mert ez is az ő része, vagy nem is szeretjük.

2014. ápr. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Vigyázzatok Lányok! Én nem hittem abban amit a filmekben lehet látni, hogy van egy 30 körüli pasi és lecseréli a sok éve párkapcsolatban élő szerelmét egy 5-10 évvel fiatalabbra. Itt csak a fiatalság meg a pénzt számít egyes férfiaknak legalábbis.
2014. ápr. 29. 10:33
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez sok férfinál előfordul, de inkább később, már a negyven felé közeledve vagy az után. Ezzel a többségük magának akar bizonyítani, hogy még mindig van e olyan jó, hogy ilyen fiatal csajoknak is bejön. Önbizalomhiány... Éreztetni kell vele, hogy nem kopott meg a sármja. De ez azért 30 körül még korai lenne... szerintem a te férjed csak simán féltékennyé akar tenni, ahogy te is írtad. De ha féltékenykedsz, akkor azzal eléri a célját és csak mégjobban fogja csinálni, mert látja, hogy működik.
2014. ápr. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 Simon Say válasza:
100%

Erre itt választ kapni és várni elég nevetséges. Nagyjából bármi lehet. Lehet, hogy megunt és változatosság kell neki, lehet, hogy csak kisebb kapuzárási pánik, az sem kizárt, hogy te vagy a hunyó, hogy ez kialakult benne (elnyomás, stb.), de ami a legbiztosabb, a kapcsolatotok közel sem működik jól. Az oka egyszerű, ha itt teszed fel a kérdést. Se bizalom, se kommunikáció, nem is értem, hogyan házasodtatok össze!


A sok jólmegmondó emberre meg ne hallgass, sablon szövegek, szűklátókör, saját elcseszett tapasztalat (tehát más is csak abban járhat), 1-es megmondta a tutit: beszélgess vele. Ti látjátok az összes építőkockát a játékban.

2014. ápr. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

"JO es eleg a szex a kapcsolatotokban? (neki is eleg?)"


Ha ez lenne a probléma, akkor csak simán félrejárna és nem tenné kirakatba az egészet.

2014. ápr. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem önértékelési problémái vannak. Ezért csinálja ilyen látványosan.

Elég egysíkúan gondolkodik itt mindenki, hogy rögtön arra asszociál, hogy biztos nem kap meg otthon mindent... Emberek, aki nem kap meg otthon mindent, az, mint már előttem is írták, az titokban eljár csajozni, és nem fotózkodik velük, hanem szexel!

Ez a pasi csak mutogatni akarja, hogy milyen fiatal pipiket ismer. Szimplán fél, hogy megöregszik és nem tetszik majd nekik. Amíg ilyen látványosan csinálja, nem kell vele foglalkozni. Majd, ha már nem beszél róluk...na, akkor oda kell figyelni.


A 7. válasz meg eléggé olyan, mintha egy nő írta volna... :)

2014. ápr. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 Simon Say válasza:

"Vigyázzatok Lányok! Én nem hittem abban amit a filmekben lehet látni, hogy van egy 30 körüli pasi és lecseréli a sok éve párkapcsolatban élő szerelmét egy 5-10 évvel fiatalabbra. Itt csak a fiatalság meg a pénzt számít egyes férfiaknak legalábbis."


Jesszusom, ez most egy vicc? Kikotortad az ágy alól ezt az általános hülyeséget, a nőkről is van ilyen :P Ja és a szerelmét nem cseréli le senki, hogy legalább pontos legyen, amit idehánytál.

2014. ápr. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Ezt ő konkrétan kimondja neked,hogy milyen jó,hogy szép,fiatal és csinos kolléganői vannak?Mit csinál a fotókkal?tárolja a gépében?
2014. ápr. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!