Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki van most egyedül Szenteste?...

Ki van most egyedül Szenteste? Vagy valakinek van kedve beszélgetni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 24. 22:39
 111/142 anonim ***** válasza:
100%

Hmmmmm..

Na ha azt gondolod h tapasztalatból beszélek jól gondolod,bár nem teljesen ilyen vagyok mint a Te kiszemelted.

Szal részemről még szakközép elsőben úgy nézett ki a dolog h belezúgtam egy osztálytársamba.

Egyszerűen képtelen voltam még megszólítani is mert majdnem h dadogtam még akkor is ha csak tollat kértem.

Szal kidolgoztam egy "tervet", ami úgy nézett ki h én se modntam ki egyértelműen hanem kedveskedtem neki,szal segítettem neki háziban, meg amikor csak volt lehetőségem mellé ültem órán...

Aztán ez ment kemény nyári szünetig,következett 3 szar hónap, aztán visszamentem suliba és kaptam egy levelet már az első héten h járnák vele????

Tudom most azt várnád h azonnal rávéstem a papírra h igen beléd vagyok zúgva meg minden,de nem,volt pofám ráírni full lazán h "NEM ÉRDEKEL", ami egy részt azért történt mert nem akartam elhinni h van ilyen, másrészt ez is a terv része volt h kicsit húzom,ne gondolja azt h rögtön megkaphat ahogy ő rögtön füttyent, szal megvártam még jött egy sms,amire persze válaszoltam,aztán még egy meg még egy, aztán tali és együtt voltunk kemény egy hónapig,szakított velem, szal igazán jövedelmező "befektetés" volt. mondjuk ki lehetett volna belőle többet is hozni,de ez a büszkeség meg a butaság meg a többi számlájára írható h nem.

3. ok h nem azt írtam h "igen,járok veled" h igazából én se tudom, talán így jött ki az h nem ordíthattam örömömben egy nagyot mivel órán voltunk:D

2009. dec. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/142 anonim ***** válasza:
100%
Dolly:Ne légy makacs engemisnagyonbántana eza dolog sőt szerintemelse felejteném neki ,mert lehetett volna benne annyi ,hogy tudja te nem akarsz akkor otthon marad veled(ez amúgyis a normális nem a kártyázás)de őt szerintem cseppet sem emészti a dolog ezért háttégedse
2009. dec. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/142 A kérdező kommentje:
És azért mert őt nem emészti ez a dolog,azért kérjek tőle bocst,hogy akkor hátha én sem emésztem magam tovább?
2009. dec. 25. 01:19
 114/142 anonim ***** válasza:
100%
Dolly:Akkor ne írj neki...Na így jobb?
2009. dec. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/142 A kérdező kommentje:
Nem
2009. dec. 25. 01:24
 116/142 anonim ***** válasza:
100%

Dolly?????

Ha dobok neked egy pm-et amiben benne van az msn címem, akkor felveszel és van kedved az én dolgomról is beszélni?

Persze nem most hanem majd valamikor, mert a leírásból igazából sok dolog hiányzik,de nem akartam beleírni mert így is hosszú, és hátha tudsz segíteni ha megtudod h teljes egészében h volt:)

légysziiiiiii:)

2009. dec. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/142 anonim ***** válasza:
100%
Dolly:Akkor mit fogsz tenni?
2009. dec. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/142 anonim ***** válasza:
100%
Dolly:persze szívesen felveszlek
2009. dec. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/142 A kérdező kommentje:
Irtam: "Sajnálom hogy nem lehetek melletted és ne haragudj rám kérlek."
2009. dec. 25. 01:28
 120/142 anonim ***** válasza:
100%
Dolly:Szerintem jól teted ,hogy hoztál egy "kis" áldozatot
2009. dec. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!