Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki van most egyedül Szenteste?...

Ki van most egyedül Szenteste? Vagy valakinek van kedve beszélgetni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 24. 22:39
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/142 anonim ***** válasza:
100%
Már nincs párom, pont miatta. Én itt felesleges köröket futok. Hogy lehet, hogy ennyien félre értettük? :(
2009. dec. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/142 A kérdező kommentje:
Dehát mindenesetre érdekes,hogy elvileg én is meg voltam oda hívva,meg állítólag miattam szervezték ugy az egészet,hogy a lányok is ott lehetnek,mert a párom mondta,hogy ő nélkülem nem megy. Az évek alatt a fiuk mindig összeülnek 24.én kártyázni,de most hogy a párom kérte, a lányokat is meghivták,miattam,hogy ottlehessek/ottlehessünk.Huuh,na és még senki nem keresett...hogy hova lettem,vagy ilyenek
2009. dec. 24. 23:55
 53/142 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy értetted félre, az ilyen pasiknak azért nincs barátnőjük mert így közelednek,ők azt gondolják h ez így jó,tévesen:S
2009. dec. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/142 anonim ***** válasza:
100%
Dolly:Figyelj Salima ne sajnáld a párod megcsalt téged aki egyszermegteszi az többszöris innentől nincs bizalom a kapcsolatban felépíteni meg 100%-osan ami ennyire összetört azt nem lehet hiába minden.20 éves vagy ha vége a vizsgáidnak szerintem ünnepeld meg bulizz sokat és hiddel találsz a saját korosztályodban is még jó fiúkat bár lehet inkább az ilyeneket könyvtárba keresném ,mert hát buliba olyanok vannak (selejtek) de egy édes kis könyvmoly az hosszú távon is nagyon megbízható párod lehet :) A másiktanárod meg jobb lesz elfelejtened nehéz lehet tudom de hiddel az idő mindent rendbe fog hozni belül ne sajnáld.Nekemis egy hatalmas csalódásonkellett túl lennem és egy borzalmas időszakon mire emgtaláltam boldogságom tél után tavasz jön :) <3
2009. dec. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/142 anonim ***** válasza:
100%
Dolly:Szóval a többi lány ottvan csak te nem?
2009. dec. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/142 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ha már ennyire összejöttetek csajok segítenétek nekem is?

Nekem ez a problémám,én ebből kiindulva mondtam azt h keresd meg aztán majd lesz valami.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__54593..

2009. dec. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/142 A kérdező kommentje:
Hát ez az,hogy ezt nem tudom,mert én akkor nem mentem be a házba. Akkor meg elvileg csak a "házigazda" barátnője meg családja volt ott és ő mégis csak a családhoz tartozik,de én nem éreztem hogy ott lenne a helyem és hezitáltam. Haza is hozott...A többi lány,akiket elvileg miattam hivtak meg,nemtudom hogym egérkeztek e már...
2009. dec. 25. 00:04
 58/142 anonim ***** válasza:
100%
Dolly:Hát ez így nekem nagyon fura biztos nem nézel vissza rájuk?Én bekopgnék és vinnék át valami sütit ,hogy egyékmeg és annyi aztán hanem találsz semmit haza jössz mert te csak "sütit vittél át" hameg valami nemigaz az úgyisottkiderül mertmeglátoda többi lánytés kérdőre vonhatod párod...Akkor már csak elmondja a viselkedésének furcsa okát
2009. dec. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/142 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha a pasid Szenteste képes volt Tége dúgy egyedül hagyni, hogy tudja hogy Neked ez számít, akkor nincs mit hozzátenni. Ne legyél a lábtörlője, akit kénye- kedve szerint elővesz vagy éppen félretol az útból... és még ő van felháborodva??? Fogadni mernék ha TE mentél volna el valakikhez ugyanígy, ő nem lenne ilyen marha toleráns.... lányok, ne legyen már mindenre magyarázat az, hogy "azért mert férfi" vagy "azért, mert ő ilyen"... legyen már bennetek TARTÁS...
2009. dec. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/142 anonim ***** válasza:
100%
Dolly:Amúgy mellékesen ismered azokat a lányokat?
2009. dec. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!