Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiköltöznétek örökre külföldre?

Kiköltöznétek örökre külföldre?

Figyelt kérdés
Ha már kint él valaki, akkor leírná, hogy hol él, mióta és szereti-e? Arra is kíváncsi lennék, hogy hány évesen engednétek a gyereketeket örökre kiköltözni valahá, ha ilyen terve lenne.
2009. dec. 24. 23:48
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
67%
ülj bele a magyarországodba... "hazátlan senki"
2009. dec. 25. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
48%
Hm, kár, kár. Amikor rövidesen eljön az én időm, és megalapítom a Magyar Intergalaktikus Uniót, akkor ti sajnos a szolgáink lesztek. Kell ez nektek? :D
2009. dec. 25. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
82%
Ki. Nekem a hazaszeretet nem egy misztikus és magasztos dolog, hanem az, hogy szeretem az ágyamat, szeretem anyámat, apámat, a macskáimat, szeretem a virágaimat stb. Ha ezt kiviszem, mi hiányozna? BIztos van aki szerint szánalmas vagyok, de nem érdekel. Nekem ezek a dolgok fontosak, nem az, hogy a magyar határokon belül szunyókáljak éjszakánként és megszálljon a szentlélek emiatt.
2009. dec. 25. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
51%
Azaz, a szentlélek. Meg esetleg nappal tenni egy kicsit azért is, hogy a többi, szintén ilyen fura nyelvet ismerő pofának legyen legalább addig valamivel jobb, míg körülötted mozognak... Mert ha ez sem sikerül, akkor tényleg bárhol jobb helyen lesznek kigyelmetek.
2009. dec. 25. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
79%

Szívem szerint igen. Múlt évben meg is találtam azt az országot, ahol az biztos, hogy boldog tudnék lenni egyszerűen annyira gyönyörű, és az emberek mentalitása is közelebb áll az enyémhez. Rengetegszer mikor meglátom a gondolataimban, vagy csak ha képet mutatnak az országról, hát a szívem összefacsarodik, és legszívesebben sírnék naphosszat, hogy mikor láthatom azt a helyet újra.

Viszont sajnos a valóság az, hogy nem tehetem meg, hogy örökre kiköltözzek külföldre, ugyanis egyedüli gyerek vagyok, és tudom, hogy ha nem Magyarországon telepedek le, akkor borzasztó fájdalmat okozok a szüleimnek. Úgyhogy a külföldi lét nekem csak sajnos egy gyönyörű álom marad mindörökre, a Jóistenhez pedig azért imádkozok, hogy minnél többször többször láthassam, és más új országokba is el tudjak jutni majd.

2009. dec. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

30 vagyok, most úgy gondolom nem vágnék már bele mert itthon épül a jövőm/jövőnk, de ha újra 20-22 éves lennék akkor kimentem volna németbe vagy olaszba melózni és tuti ottmaradtam volna.

Gyereket iskola befejezése után (lehetőleg fősuli de ha az esélytelen akkor középsuli után asszem)

2009. dec. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
93%
Természetesen! Megyek is ha befejeztem az iskolát. 20/L
2009. dec. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
81%

külföldön nem érezném magam huzamosabb ideig jól. valamikor biztos haza kellene jönnöm.

21/L

2009. dec. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Ki,ha meg lenne rá a lehetőségem, Finnország, Németo., Ausztria, Olaszo., Anglia,v USA közül bármelyikbe bármikor. Egyébként sztem a kettős állampolgároknak a legjobb!
2009. dec. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
17-19 évesen először,20-23 évesen másodszor Németországban Frankfurtban és Münchenben voltam baby-sitter.Rossz volt hazajönni sokáig visszavágytam.Most már egy 5 éves gyerekkel félek nekivágni.
2009. dec. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!