Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés

Barátom folyton iszik, és undorítóan beszél velem olyankor.. mindenki előtt lejárat, még azok előtt is akik nem is ismernek.. kiabál velem, fenyeget stb..

Ha ott hagyom megfenyeget, h ha elhagyom mégtöbbet iszik és felköti magát. Lehetetlen ezt így bírni.. azt mondta ha megöli magát megírja egy búcsúlevélbe, h minden az én hibám.



2014. máj. 3. 10:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd el.

Előbb-utóbb téged is tönkretesz, meg akarod várni?

2014. máj. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy oli meg magat, csak a szaja jar. Ha meg megis, megerdemli. Hagyd ott
2014. máj. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nem, persze hogy nem, de mi lesz ha tényleg öngyilkos lesz?
2014. máj. 3. 10:22
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Eltemetik. Ennyi. Kit érdekel? Mi lesz, ha téged öl meg?
2014. máj. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem lesz öngyilkos csak szája a jár.

Valoszinü ilyen szánalmas probálkozásal probál téged megtartani.

Normális ember egy szakitás miatt nem öli meg magát.


Szerintem minél hamarab szakits vele

2014. máj. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem lesz ongsilkos, ne aggodj. Az en ferjemet ugyanezzel riogatta a volt baratnoje. Hogy megoli magat, ha elhagyja. A ferjem pedig megunta, ra fel evvel ismerkedtunk meg. Ket eve vagyunk egyutt, a holgyemeny el es virul.
2014. máj. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egészségére, az ilyenért nem kár. Hagyd csak el, hidd el nem fog semmit csinálni.
2014. máj. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az ilyen nem lesz öngyilkos. Tudja, hogy ezzel tud sarokba szorítani. Az exem is ilyen volt pont...

Vettem egy nagy levegőt, és elhagytam. Még zaklatott 1-2 hónapig de erős voltam, és nem érdekeltek a fenyegetései.

2014. máj. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen barátom. csak üres fenyegetőzés. mennyi idősek vagytok?
2014. máj. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

1. Ha elhagyod, nem fogja megölni magát, hanem keres egy másik csajt, aki először majd jól megsajnálja őt szegényt, utána meg szekálhatja, mint most téged.

2. Ha mégis megöli magát, az sem a te hibád lesz.

3. Megírja búcsúlevélben, hogy minden a te hibád... akkor ez le lesz írva egy darab papírra. ...és mivel egy olyan ember írta le, aki öngyilkos lett - tehát a szellemi képességei megkérdezőjelezhetők, mert tiszta gondolkodással igen kevés ember öli meg magát - kb. a kutya nem fog vele foglalkozni. Amúgy meg, mit írhatna le? Hogy te meguntad, hogy folyton ordított veled, fenyegetett, és ott hagytad?


Lépj le, hagyd a srácot a francba, ha zaklat (előfordulhat még egy ideig, ha ennyire hülye) határozottan rázd le, ha kell, szólj a családodnak/barátaidnak, hogy segítsenek távol tartani.

2014. máj. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!