Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés

Barátom folyton iszik, és undorítóan beszél velem olyankor.. mindenki előtt lejárat, még azok előtt is akik nem is ismernek.. kiabál velem, fenyeget stb..

Ha ott hagyom megfenyeget, h ha elhagyom mégtöbbet iszik és felköti magát. Lehetetlen ezt így bírni.. azt mondta ha megöli magát megírja egy búcsúlevélbe, h minden az én hibám.



2014. máj. 3. 10:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
azért ez igy kevés infó. hány évesek vagytok? együtt éltek? történt valami mostanság vele amiért iszik vagy eleve igy ismerkedtek meg? a családja mit szól ehhez a viselkedéshez? én is azt javaslom hogy tartsd távol magad az ilyen emberektöl
2014. máj. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
én 18 ő 20 éves.. régen szintetikusdrokokat használt.. akkor otthagytam miután beláttam nem tudok rajta segíteni.. miután rájött hogy tényleg otthagytam, leszokott. Most az alkoholra függött rá.. akármit mondok neki nem halgat rám. 3 évig voltunk együtt. most szakítottam vele.
2014. máj. 3. 15:26
 13/13 anonim válasza:
szerintem el kellene mennetek párterápiára, vagy máshová vagy együtt, vagy külön. Nyíltan megmondhatod neki (amikor józan) hogy válasszon: normális élet józanul, vagy italozás magányosan. kettő együtt sok. Ha TE ezt egyedül akarod megoldani, akkor társfüggő vagy. Olvass utána, mit jelent. Remélem nem hagyod így ezt a helyzetet, drukkolok neked!
2014. máj. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!