Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Imádom az anyósjelöltemet,...

Imádom az anyósjelöltemet, meg a barátom egész családját, de a szemükbe kell hazudnom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

9 hónapja vagyok a barátommal, nagyon jól megvagyunk, volt egy kisebb hullámvölgy nemrég a kapcsolatunkban, de túljutottunk rajta. Két hónapja költöztem abba a városba, ahol ők is laknak, mert több a munkalehetőség, közelebb is vagyok hozzájuk, ha bármi gondom lenne. (a saját családommal évek óta rossz a kapcsolatom, nem számíthatok segítségre tőlük) Most kaptam egy állást. Webmodell vagyok, ami azt jelenti, hogy webkamerán keresztül kacérkodom külföldi férfiakkal, melltartóig levetkőzöm nekik, színészkedem egy sort, beszélgetek, lelkizek velük és ők ezért fizetnek. A barátom tudja, hogy ezt csinálom, de a családja többi tagjának azt hazudtuk, hogy egy élelmiszerboltban kaptam állást. Nagyon megterhel, hogy nem mondhatom el anyósjelöltnek, hogy mi a valóság, mert félek a reakciójától, hiszen mégiscsak erotikus jellegű munkából tartom fenn magam. Ti mit tennétek a helyemben? Egy ismerősöm, aki tud a helyzetről, azt tanácsolta, hogy mondjam azt, titkárnő vagyok annál a bizonyos cégnél. De úgy érzem, ez is eléggé átlátszó. Szerintetek? Előre is köszönöm a válaszokat!


21l



2014. máj. 7. 19:33
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
85%
Oszinten sajnallak, kedves 51-es, biztos magadbol indulsz ki. Ettol meg nem lesz mindenki olyan, mint te. De tudod, gondolhatsz masokrol akarmit, ettol meg nem lesz igaz :)
2014. máj. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 Őszödi Ferenc ***** válasza:
60%

A diákprosti itt van még? Mennyi a havi fizetésed?

Megadom a másfélszeresét, de a diszkréció elvárt.

Annyi, hogy néha a Kóka barátom is beszállna. Gondolom, ez nem probléma.

2014. máj. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
79%

# 29/52 21:43


"Persze felőlem hívhatod magad "webmodellnek","farokkeményítő kisiparosnak", vagy akár "spermaspricceltető asszisztensnek" XD XD XD azta mindenit, imádok itt olvasgatni XD XD XD

2014. máj. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
8%

13:44


Te még ki is használnád mások szegénységét!:(:(

2014. máj. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
41%

Magyarázkodhat az állásinterjún, ha felismerik? Magyarázkodjon az, aki felismerte, hogy mit keresett ott.


A svéd modell szerint mindig a vendéget szolgáltatás igénybe vevőjét büntetik, nem a prostit.

2014. máj. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
83%

Na most szerintem nullától is lentebb fognak pontozni, de ebből a néhány hozzászólásból simán az jött le, hogy ezek szerint azok a nők is ribizlik, akik nem válnak el a férjüktől az anyagiak miatt. Jó, rájuk nem áll a változó ügyfélkör, de minden más igen. Durva.


Kérdező, a helyedben én nem mondanám el. Szép és jó most ez a kapcsolat, de minek ennyire bizalmaskodni? Értem én, hogy szereted őket, de azért arra számíthatnál, hogy szakítás után, ha nem szép vége van, ők lesznek azok, akik a legjobban rád kiabálják.

2014. máj. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
16%
Nem olvastam el a hozzászólásokat, sajnos el tudom képzelni mit írtak. Nincs abban semmi elítélendő, amit csinálsz, ha magaddal és a barátoddal el tudtál ezzel kapcsolatban számolni. Sajnos néha nem lehet elmondani az igazságot, mindenkinek vannak titkai. Maximum úgy lehetne kezdeni beadagolni, hogy azt mondod modellkedsz. És hogy felajánlottak egy erotikusabb munkalehetőséget, és meglátni a reakciót...
2014. máj. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
Szerintem tartsátok meg kettőtöknek a pároddal ezt az információt. Az a lényeg, hogy a párod elfogadta ezt, a többi nem számít. Viszont a családban biztos lenne olyan, aki ezt nem fogadná el és elkezdené a saját véleménye felé húzni a többieket is. Felesleges veszekedéseket szülnél a párod és családja között, illetve te és a család között. Sok ember nem nyitott az ilyesmire. Hagyd így a dolgokat ahogy most vannak, és mondj csak annyit, hogy számítógépes munkát végzel. Ami végülis igaz :)
2014. máj. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!