Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Imádom az anyósjelöltemet,...

Imádom az anyósjelöltemet, meg a barátom egész családját, de a szemükbe kell hazudnom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

9 hónapja vagyok a barátommal, nagyon jól megvagyunk, volt egy kisebb hullámvölgy nemrég a kapcsolatunkban, de túljutottunk rajta. Két hónapja költöztem abba a városba, ahol ők is laknak, mert több a munkalehetőség, közelebb is vagyok hozzájuk, ha bármi gondom lenne. (a saját családommal évek óta rossz a kapcsolatom, nem számíthatok segítségre tőlük) Most kaptam egy állást. Webmodell vagyok, ami azt jelenti, hogy webkamerán keresztül kacérkodom külföldi férfiakkal, melltartóig levetkőzöm nekik, színészkedem egy sort, beszélgetek, lelkizek velük és ők ezért fizetnek. A barátom tudja, hogy ezt csinálom, de a családja többi tagjának azt hazudtuk, hogy egy élelmiszerboltban kaptam állást. Nagyon megterhel, hogy nem mondhatom el anyósjelöltnek, hogy mi a valóság, mert félek a reakciójától, hiszen mégiscsak erotikus jellegű munkából tartom fenn magam. Ti mit tennétek a helyemben? Egy ismerősöm, aki tud a helyzetről, azt tanácsolta, hogy mondjam azt, titkárnő vagyok annál a bizonyos cégnél. De úgy érzem, ez is eléggé átlátszó. Szerintetek? Előre is köszönöm a válaszokat!


21l



2014. máj. 7. 19:33
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
97%
azt tényleg tudd hogy ami a netre felkerül azt a büdös életben nem tudod letörölni onnan, nehogy egyszer véletlen egy spam ablakban a te táncod ugorjon fel mikor anyós receptet keres!
2014. máj. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
72%

A webmodell az ugyanolyan síma szAjha, kedvesem, mintha az utcán adnád el magadat. A szajhaság, mint annyi minden más, mindig először mindig fejben dől el. Ráadásul hazudozol...hát ha én lennék a kedves anyósjelölted, és ez kiderülne, akkor nemhogy nem örülnék ennek, de alaposan elbeszélgetnék a fiammal, hogy kit is vesz a nyakába.


Jómagam dolgoztam egyetem alatt: újságos voltam, portás egy koleszban, takarítottam. Az unokahúgom ma egyetemista, és bár egy gyönygörű kislány, nem webszajha, hanem az egyik gyorsétteremben gürizik, reggeltől estig, amikor pénz kell neki.


Csak hozzáállás kérdése.


Ps: soha nem tudhatod, hogy a későbbi életed során ki és mikor fogja a képeket, videót ellened felhasználni. Aztán magyarázhatod a nagy cégnek, amikor állásinterjúra mégy, hogy bocsi, de kellett a pénz. MINDENÁRON.

2014. máj. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
60%
Igaza van az utolsónak. Egy életre megpecsételed magad! Még húsz év múlva a gyerekeid kezébe is kerülhet. Akárhová mész összesúgnak majd a hátad mögött és csak egy olcsó k.rv@ leszel az emberek szemében. Mellesleg lehet, hogy pont a barátod fogja kiteregetni a szennyesed, ha épp egy konfliktus helyzetbe kerültök.
2014. máj. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
64%

A kitartott csajnak uzennem: szerinted mennyire egeszseges az h te onfelaldozo gyerekkent nem tudod tetlenul nezni ahigy a szuleid elcsesztek az eletuket ezert elcseszed a sajatodat is? H egy eleten at ben fogod tudni magadnak megbocsatani h ubdorito oreg farkaknak tettel kedvere raadasul egyszerre tobbnek is?? H eselyt se adsz a boldogsagra h megtalald eleted szerelmet? H a penz miatt kepes vagy szemen kopni magad es csak remeled h valaha is ki tudsz ebbol torni? Nagyon komolyan azt tanacsolom h gondold vegig meger e ennyit ez az egesz csak mert nem birod tetlenul nezni? Nem tudom elnek e aszulied de ha igen akkor ok tudjak ezt tetlenul nezni?

Sioha semmi nem er annyit h eladd a lelked..aki anyagilag meg van szorulva az menjen passziv felevre es dolgozza magat azalatt szejjel h legyen felretett penze. A diakhitel is lehet kedvezo. Es ha jol tabulsz valamicske osztondijat is kapsz.es gondold azt is vegig h er e majd annyit a diplomad? Nehany diplomanal egy szakma ezerszer keresettebb. Az biztos, h ha valaha is karriert akarsz lesz olyan rosszmaju aki kiteregeti a multadat. Fiatal eleteros lanyokban kene h ennel tobb onerzet legyen. Nekem se volt penzem, elmentm aupairnek minden fizetesemet felretettem es megtanultam a nyelvet majd itt kinn kezdtem az egyetemet. Most jol elek, heti 15 orat dolgozom csak es meg felre is tudok tenni

2014. máj. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
91%
44-es, nem tudom, mi rossz van az eletedben, de eleg megkeseredett vagy. Es kikerem minden normalis no neveben az altalanositott lek@rvazast. Anyukadrol velekedj igy, ne masokrol.
2014. máj. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
2%

#46,


ha ennyire magadra vetted, akkor talán mégiscsak van igazság abban, amit mondtam. Tudod, mindig az visít a legjobban, akinek a háza ég. :)

2014. máj. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
74%

Tevedsz. Az altalanositas zavar. Nem tudsz a legtobb emberrol semmit, milyen jogon iteled el az osszes not, es jelented ki, hogy ok miiiind k@rvak?

Ha ezt sem sikerult megertened, nem az en keszulekemben van a hiba. Sajnallak, amiert megkeseredett vagy, de errol nem az osszes tobbi no tehet.

2014. máj. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
40%
Nem, nem vagyok megkeseredett, egyszerűen csak ez a nagy álszenteskedés zavar, meg az, hogy erkölcscsőszt játszatok, pálcát törtök a kérdező felett. Miért nem tud mindenki a saját háza táján söprögetni? Kéretlenül kígyót-békát kiabálni valakire persze sokkal könnyebb, mint jó mélyen magatokba nézni.
2014. máj. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
21%
Érdekes, azoknak a megkeseredettségét senki sem firtatja, akik itt ismeretlenül, a körülményeiről semmit sem tudva, tobzódva k_rvázzák a kérdezőt.
2014. máj. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
2%

"Nem tudsz a legtobb emberrol semmit, milyen jogon iteled el az osszes not, es jelented ki, hogy ok miiiind k@rvak?"


Ja, ezzel kapcsolatban még annyit: én NEM ítélem el őket. Illetve nem azért, mert mindannyian r.bancok. (Igen, én is, meg mindegyik másik nő is.) Hanem azért, mert nem ismerik be, hanem jönnek az álszent dumájukkal.

2014. máj. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!