Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Imádom az anyósjelöltemet,...

Imádom az anyósjelöltemet, meg a barátom egész családját, de a szemükbe kell hazudnom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

9 hónapja vagyok a barátommal, nagyon jól megvagyunk, volt egy kisebb hullámvölgy nemrég a kapcsolatunkban, de túljutottunk rajta. Két hónapja költöztem abba a városba, ahol ők is laknak, mert több a munkalehetőség, közelebb is vagyok hozzájuk, ha bármi gondom lenne. (a saját családommal évek óta rossz a kapcsolatom, nem számíthatok segítségre tőlük) Most kaptam egy állást. Webmodell vagyok, ami azt jelenti, hogy webkamerán keresztül kacérkodom külföldi férfiakkal, melltartóig levetkőzöm nekik, színészkedem egy sort, beszélgetek, lelkizek velük és ők ezért fizetnek. A barátom tudja, hogy ezt csinálom, de a családja többi tagjának azt hazudtuk, hogy egy élelmiszerboltban kaptam állást. Nagyon megterhel, hogy nem mondhatom el anyósjelöltnek, hogy mi a valóság, mert félek a reakciójától, hiszen mégiscsak erotikus jellegű munkából tartom fenn magam. Ti mit tennétek a helyemben? Egy ismerősöm, aki tud a helyzetről, azt tanácsolta, hogy mondjam azt, titkárnő vagyok annál a bizonyos cégnél. De úgy érzem, ez is eléggé átlátszó. Szerintetek? Előre is köszönöm a válaszokat!


21l



2014. máj. 7. 19:33
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
71%

# 19/20


Ez meg megint egy hülye sztereotip duma, amivel mentesíteni akarjátok magatokat.


Iskolába jársz akkor menj diákmunkára meg ne albérletbe élj hanem kolliba ami fele annyiba sem kerül.

2014. máj. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
25%

Sajnos ez nem a te szégyened, hogy igy kell keresned a kenyeredet.


Hát nem tudom, én elmondanám.Egyébként ki mondja azt, hogy ez a pasi lesz valamikor a férjed?Hiszen 21 éves vagy ki tudja.........

2014. máj. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
60%
nekem e-mailben pont a napokban ajánlottak fel egy ilyen állást :D kapok néha furcsa dolgokat.
2014. máj. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
87%

Ha az én fiam barátnője lennél és a fiamnak sem lenne kifogása ellene akkor egy szót se szólnék,hogy idióta gazdag pasikat húzol le,akik egy kis nyálcsorgatásért hajlandóak fizetni!

DE!

Azért viszont biztos haragudnék,hogy hazudozol össze-vissza mindenféle élelmiszerboltokról!

2014. máj. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem nincs gond azzal, amit a kérdező csinál: nem csinálná ezt, ha nem lenne rá kereslet, ugye... Ide csupa szent jár, de az emberiség többi része bizony romlott. :) Arról meg, hogy ki milyen munkát vállal el és milyen éhbérért, inkább ne oktassuk a másikat, másmilyenek vagyunk.


Kérdező, mondd azt, hogy titkárnő vagy HR asszisztens vagy annál a cégnél. Nem kell minden titokról mindenkinek tudnia. Amíg a barátod tud róla, szerintem jó vagy.

2014. máj. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
64%
már majdnem megsajnáltalak, erre írod az öröklött adósságot. ne vetíts! :D
2014. máj. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 Bence_ ***** válasza:
78%

Jó a kérdés.

Mi lenne ha azt mondanád, hogy számítógépes távmunkát végzel?

2014. máj. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, te biztos vagy benne, hogy a párod igazán szeret? Ha szeretne, te is tudod, hogy nem hagyná. Nekem csinálja ezt pár ismerősöm, hát ez is gusztustalan, hiába nincs fizikai kontakt és erre is rámehetsz. Nem vagyok erkölcscsősz, de ha normális párkapcsolatot akarsz, akkor tényleg nézz másik munka után. Az ismerősök is mondják, hogy a pasik hülyék, hogy fizetnek, de nem megalázó kicsit sem, hogyha azt kéri, hogy pucsíts és nyúlj magadhoz, akkor egy gusztustalan majomnak meg kell tenni és tudod, hogy arra élvez?
2014. máj. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
67%

"Nem vagyok prostituált, nem adom el a testemet csúnya öreg férfiaknak pénzért"


Azt gondolod, hogy itt mindenki teljesen h ü l y e ??

Mert te majd pont kiválaszthatod, hogy kizárólag a 190 magas, kigyúrt, 20 éves, külföldiek kukkolják a szánalmas produkciódat?!!


Amúgy a prostitúció definíciójába pont belefér, ha valaki "pénzkeresés céljából nyújt nemi kielégülést a pucér testével"

Persze felőlem hívhatod magad "webmodellnek", "farokkeményítő kisiparosnak", vagy akár "spermaspricceltető asszisztensnek" is, mindenki tudja, hogy mi vagy a valóságban!

...és ezt te is tudod, hiába is kerülgeted!!


Az anyósodat meg ne becsüld le!

Az ránéz a kezedre, és rögtön fogja látni, hogy te még az életben nem dolgoztál egy percet se, se élelmiszerboltban, se máshol!!


Amúgy teljesen felesleges volt tanulnod, ha azt sem tudod, hogy amit a neten művelsz, az ÖRÖKRE és KITÖRÖLHETETLENÜL "KÖZKINCS" MARAD, és bármikor szemben találhatod magad a múltaddal!!

2014. máj. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
100%
utolsó elég keményen fogalmazott de igaza van abban, h ami a neten megjelenik az bármikor újra felbukkanhat. Az is ha privátban szexchatelsz a pasiddal. Jön egy hekker és leszedi. Szóval remélem ezt belekalkulálta, h gyakran kikerülnek a nyilvánosságra ilyen privát dolgok is
2014. máj. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!