Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Imádom az anyósjelöltemet,...

Imádom az anyósjelöltemet, meg a barátom egész családját, de a szemükbe kell hazudnom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

9 hónapja vagyok a barátommal, nagyon jól megvagyunk, volt egy kisebb hullámvölgy nemrég a kapcsolatunkban, de túljutottunk rajta. Két hónapja költöztem abba a városba, ahol ők is laknak, mert több a munkalehetőség, közelebb is vagyok hozzájuk, ha bármi gondom lenne. (a saját családommal évek óta rossz a kapcsolatom, nem számíthatok segítségre tőlük) Most kaptam egy állást. Webmodell vagyok, ami azt jelenti, hogy webkamerán keresztül kacérkodom külföldi férfiakkal, melltartóig levetkőzöm nekik, színészkedem egy sort, beszélgetek, lelkizek velük és ők ezért fizetnek. A barátom tudja, hogy ezt csinálom, de a családja többi tagjának azt hazudtuk, hogy egy élelmiszerboltban kaptam állást. Nagyon megterhel, hogy nem mondhatom el anyósjelöltnek, hogy mi a valóság, mert félek a reakciójától, hiszen mégiscsak erotikus jellegű munkából tartom fenn magam. Ti mit tennétek a helyemben? Egy ismerősöm, aki tud a helyzetről, azt tanácsolta, hogy mondjam azt, titkárnő vagyok annál a bizonyos cégnél. De úgy érzem, ez is eléggé átlátszó. Szerintetek? Előre is köszönöm a válaszokat!


21l



2014. máj. 7. 19:33
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
37%

szerintem ebben nincs semmi megvetni való, ha nem mtalált más munkát hajrá,én tisztességes melóval keresek alig 70 ezret és így is 8 órázom...

Különben is ha nem lenne ez az ősi szakma a férfiak nem tudnák levezetni a fölös feszültségüket és egyes agresszív példányok ártatlan embereken élnék ki ezt meg egyéb. Minidg is volt szükség ilyen lányokra, nem kell ennyire álszentnek lenni. ELőször járd körül a témát hogy anyósod mit gondol az ilyenekről aztán döntsd el magadban megéri e elmondani(amit nem tudnak az nem is fáj)

2014. máj. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
62%
Adósságot nem csak hivatalosan lehet örökölni.Nekem pl. a szüleim már nem tudták fizetni,mindenünk elúszott ami mozdítható volt,én pedig nem voltam képes tétlenül nézni.Diákmunkával meg lehet keresni mondjuk 80-100 ezer forintot,ami semmire nem elég.Ez az az összeg amit a szüleimnek adok.És akkor én?Hogyan tanulok?Miből lesz étel az asztalomon?Az adóssággal együtt 200-220 ezerből tudok megélni havonta.Nincs olyan tanulás mellett végezhető munka ami ennyit fizet.Ezért én kitartott nő vagy ha jobban tetszik diákprostituált vagyok.Két középkorú kicsit sem vonzó férfi tart el.Undorodom tőlük is és magamtól is.Engem el lehet ítélni,jogos.De a kérdező még csak nem is létesít fizikai kapcsolatot,szóval szerintem egy fokkal még mindig jobb mint egy igazi prosti.Nem kell szentet játszani.
2014. máj. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
69%

"Szerintem nincs gond azzal, amit a kérdező csinál: nem csinálná ezt, ha nem lenne rá kereslet, ugye."


Baszus a pedofil oldalakra meg a bérgyilkosságra is van kereslet, attól még nem normális, hogy több hülye van a világban nem csak egy.

2014. máj. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
63%
Nézzetek utánna amúgy ,.mert ha nem lehet csak adósságot örökölni akkor engem a magyar jog át akart vágni.....de szerencsére le lehet mondani az " örökségről"
2014. máj. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
89%
Azért nem lehet örökölni utolsó, mert örökségről bárki lemondhat nem kötelező elfogadni.
2014. máj. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
77%

"Az adóssággal együtt 200-220 ezerből tudok megélni havonta."


De amíg tanulsz nem is kell törleszteni a diákhitelt. Lehet Pesten drágább az élet de én ösztöndíjból meg szociálisból (pedig ha nekem jár, úgy hogy mindkét szülő dolgozik akkor a "szegénynek" is) plusz kis diákmunkából vígan megélek kollégiumban. Persze egyszerűbb eltartottnak lenni mint dolgozni meg keményen tanulni, csak nem kell úgy beállítani mintha csak ennyi lehetőség lenne.

2014. máj. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 Őszödi Ferenc ***** válasza:
40%

Ne játsszátok már itt az eszeteket. K**vákra igenis szükség van. Jó, leköpik őket, meg semmibe se nézik, de hát ez egy ilyen munka. BKV ellenőrt sem szeretik.

tegnap 23:08-as diákprostinak írom >> mennyi egy menet? Politikust is vállalsz?

2014. máj. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
9%
Ferencnek: Nem menet árban dolgozok,havi fizetésem van.Amúgy engem nem érdekel az illető foglalkozása ha fizet..
2014. máj. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
6%

Kérdező, milyen élethelyzetben vagy? Hogy egyszerre kell hitelt is és lakásbérleti díjat is fizetned? Mért nem abban a lakásban laksz amire a hitelt fizeted?

És mit örököltél, amit meg akarsz tartani a félmilliós adósság kifizetésének fejében?

Mert ha az lakás, akkor ebben a megszorult helyzetben ne 3 lakás fenntartására bazírozz! Éppen elég egy is!

2014. máj. 8. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
42%

#29: "pénzkeresés céljából nyújt nemi kielégülést a pucér testével"


EZ így nem megfelelő. A pucér test sem stimmel, ugyanis nem minden szolgáltatásánál kell levetkőzni, pl. orális kielégítés.


A webkam munka nem prostitúció, mivel hiányzik a fizikai kontakt, vagyis nem használják a testét, csak a látványért fizetnek.


A JOG SZERINT: "A prostitúció nemi aktus, annak bármely formája, amelyet valaki szolgáltatásszerűen nyújt, anyagi ellenszolgáltatás fejében, változó ügyfelek számára."


Na a kérdezőnél a NEMI AKTUS HIÁNYZIK!!!!

2014. máj. 8. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!