Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért chatel a férjem?

Miért chatel a férjem?

Figyelt kérdés

A férjem regisztrált egy oldalon, ahol játszani is lehet.

Közben persze chatelni is. Pár hete már nagyon belejött a dolgokba.

Van egy állandő hölgyemény akivel állandóan társalog, nem is a játék miatt mennek oda.

Egyre kedvesebbek egymással. Engem ez nagyon zavar.

Beszéltünk róla a férjemmel, de azt mondta hülye vagyok, nem kell féltékenynek lennem emiatt, engem szeret.

Ő csak amolyan barát féle.. De mégis, akkor miért kell flörtölgetni meg bókolgatni neki?

Őis ugyanezt visszakapja a hölgytől. Így karácsony előtt nem jött valami jól ez az egész.

Ti hogy gondoljátok? Ez normális dolog szerintetek?


2009. dec. 27. 07:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
55%

én az ilyenért hisztizek...

ha nem hatja meg,akkor keresek maganak vmi hasonlot,és had lássa,hogy milyen szar,ha valakivel flörtölgetek...

én páromnál ez beválik...(sajnos csak rövid időre,évente 1x mindig elkezd unatkozni,és mindig vmi ilyet talál...)

pasik...

2009. dec. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%

Mintha én írtam volna, félig-meddig ránk is igaz ez. Bár én nem tudom miről beszélgetnek, de tegnap, míg ő etette a kisfiunkat nézegettem a chat ablakot, hogy kik beszélgetnek, és láttam a hölgyeményt is. Mondom: itt a kis barátnőd, nézi a nevet, aha ő az, mondja. Beköszöntem a nevével, azt mondja ne lepődjek meg, ha a lányzó úgy köszön vissza, hogy szia drága XY (párom neve). Jaaaa mondom, nem fogok meglepődni, köszi. Felvette msn-re is, visszanéztem az előzményeket, semmi extráról nem beszélgettek, de vagy ötször elköszöntek puszillak, én is, pusza, jó éjt, puszi, szia, szia puszi....


Szóval én megpróbálok nem foglalkozni vele, mert csak idegesíteném magam. De párom is ahogy hazaér már megy is erre az oldalra, állandóan ott játszik. De szerencsére ha kérem abbahagyja, jön foglalkozik velünk, nem olyan vészes nálunk a helyzet. Remélem nálatok is javulni fog.

2009. dec. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%

Exem: ezt csinálta, állandóan chatelt, e-mailokat írt, persze titkosan, MSN-ezett. Sokszor lebukott. Nem ártatlan dolgokról volt szó (flörtölések, közös jövő tervezés, blabla...). Én nem bírtam, hogy ennyire net "beteg". Egy darabig próbáltam leszoktatni róla, mindent kitöröltünk közösen, MSN-ről leszedtük, meg egyéb regisztrált helyekről, előzményeket bújtam, mélyebbre is ástam magam a gépben, de mindig újra kezdte, hiba szeretett.

Én nem szívesen vagyok együtt egy olyan pasival, aki még ha neten keresztül is, de csajokkal flörtöl, nézi a képeket, stb.

Remélem nálatok nem lesz így, de sajnos a tapasztalatom miatt tovább is fog menni. Remélem nincs igazam.

2009. dec. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
40%

Sohasem olvasnék bele a párom gépén semmibe sem, mint ahogy ő sem az enyémbe.

Sohasem néznék bele a telefonjába, mint ahogy ő sem az enyémbe.

Sohasem nyúlnék bele a táskájába, mint ahogy ő sem az enyémbe.


Én ilyen régimódi nevelést kaptam. Tisztelem a szerelmem magánszféráját. Valahogy ez működik nálunk már több mint egy évtizede....

2009. dec. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
49%

miért csinálja? mert ráér.

és ha ráér és otthon van addig legalább tudsz róla, persze amit nem tudsz az meg nem fáj. igaz?

de gondold el, ezen személytelen dolgok, puszi... drágám... kinek? a falnak szól.

nem nagy ügy, és akinek van szintén ideje hát chateljen ő is, lesz partnere.

úgy is felfoghatjuk, hoyg addig is otthon van, nem iszik, nem kártyázik. persze, hogy tudjuk, lehetne rosszabb is, még jobb nem lesz, de nem szabad sajnálni magunkat, mert attól viszont lelkileg gödörbe jutunk és akkor a kedves a chaten megbeszéli és később le is bonyolítja a találkákat.

miért?

talán vágyik a jó, szép szóra. vigyél neki egy narancsot , vagy egy szendvicst nagyon bájosan oda, amikor dumál, és kérdezd meg tőle, hoyg komolyan azt szeretné, ha nem TE volnál itt, hanem a másik??, biztos a másik nő jobb lenne??

vajon mit szól?

egy próbát megér.

2009. dec. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%

Pár éve azt mondtam volna, hogy tutira kavar a hátad mögött a nővel. Mivel hogy ha csak barát, akkor nem írna félreérthető dolgokat.

Ez akkor változott meg, amikor megismertem jelenlegi legjobb barátomat. Aki történetesen egy nő. Barátság van köztünk, semmi más. Nem is tudnám elképzelni, hogy lenne. De ő iszonyatosan érzelmes, sokszor drágámnak szólít, meg édesnek, holott tudom hogy neki van párja, akibe irtózatosan szerelmes, tehát nem azért mondja, mert kavarni akar velem. Csak ő ezen szavakkal fejezi ki a szeretetét. A baráti szeretetét. Szóval nem azt mondom, hogy ne vegyél róla tudomást, de nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni. Most már így látom a dolgokat. :)

F/26

2009. dec. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

amíg nem titkolja, nincs semmi baj. apukám is életében egyszer munkahelyén munkatársakkal felment chatre és egy nővel azóta is gyakran váltanak emailokat. anyukámnak felajánlotta, hogy bármikor belenézhet, az ő kedvéért még össze is gyűjti külön a leveleket mappába, hogyha egyszer anyu meg akarja nézni, könnyebb legyen. tehát teljesen ártalmatlan.

amúgy én is beszélek egy felnőtt férfival (32 éves), nagyon jól el tudunk beszélgetni! szerintem ezzel nincs semmi baj. nem tervezünk jövőt, nem a szex a téma, stb... közös az érdeklődésünk tudunk rengeteg témában rengeteg dolgot írni. amolyan barátok lettünk!

14/L

2009. dec. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%
Én is rendszeresen beszélgetek ártatlanul, de ott a sex a téma :)
2009. dec. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%

Ahogy leírod nem normális szerintem. Tudod elképzelhető, hogy barátság születik chaten. Nekem is van olyan ismerősöm, akivel egy társkereőn találkoztunk, szimpik voltunk egymásnak, volt sok közös téma, de nem tetszettünk egymásnak, viszont azóta is rendszeresen beszélgetünk msnen, vagy emailt küldünk. Megkérdezzük mi újság a másikkal, hogy megy a társkeresés, pasi-nőügyek... puszival válunk el, vagy viccelődünk, de nincs semmi más, nem is tetszik a pasi, csak mint haver, mert értelmes és rendes. Viszont én nem keresem állandóan az alkalmat hogy beszélgessek vele, nem az az első, hogy rámenjek a netre hátha tudunk beszélni, nem írogatunk állandóan. Kb hetente 1szer beszélünk, vagy 2 hetente egy email. És persze a téma sem mindegy. Ha arról szól, hogy mi van egymás családjával, hogy mondjuk a gyerekkel gond van, mert ez meg ez történt... akkor normális barátkozás, de ha csak személyes dologról folyik a szó, netán szexről, az már egyáltalán nem baráti. Akár mit mond a férjed.


Önmagában az, hogy puszi-puszi, meg jó éjt, vagy mosolyok, az nem számít, de ha naponta rendszeresen beszélnek hosszan, az már gáz. Ha így van, és nem szokik le erről, akkor szerintem kezd el eljárni otthonról. Megmodod, hogy rendben, ő neten nőzik, te viszont erre nem vagy kíváncsi, ezért keresel olyan valakit, akinek te vagy érdekes. Ja és csináljon magának vacsorát.


Vagy megteheted, hogy mikor hazajön, már előtte te ülsz le a géphez, és amikor hazajön, hát most én netezek, ezért csinálj te rendet meg vacsorát :) Majd holnap te jöhetsz ide... Ez is egy megoldás.


Nem kell lenyelni ami neked nem tetszik. Mi van azzal, hogy neked bókoljon? mi van azzal hogy neked kedveskedjen? mi van azzal, hogy kényeztessen? Mi van azzal, hogy segítsen neked otthon? Ha majd ezeket mind megtette, utána mehet beszélgetni. :)


Biztos te is tetetsz valamelyest arról, hogy mással akar beszélgetni inkább, tehát esetleg próbálj meg kedvesebb lenni. Higgadtan mondd el, hogy te mit hiányolsz a részéről, és ő is mondja el, hogy mi baja veled, miért kezdett el a neten lógni. Biztosan tudja :)


Hajrá :)

31/N

2009. dec. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
40%

9:07-nek nagyon is igaza van! Miért kell lepontozni azt, aki normálisan gondolkodik?


Talán a férjed sem viselkedne így, ha lenne magánszférája.

Hánynom kell ettől a sok, a másik életébe nyakig belemászó embertől.

Én is sok-sok éve élek kiegyensúlyozott kapcsolatban, a párom telefonjáról azt se tudom, hogy kell bekapcsolni!

A gépébe soha nem néznék bele - pedig szoktam néha használni, de tiszteletben tartom a privát dolgait.

2009. dec. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!