Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért chatel a férjem?

Miért chatel a férjem?

Figyelt kérdés

A férjem regisztrált egy oldalon, ahol játszani is lehet.

Közben persze chatelni is. Pár hete már nagyon belejött a dolgokba.

Van egy állandő hölgyemény akivel állandóan társalog, nem is a játék miatt mennek oda.

Egyre kedvesebbek egymással. Engem ez nagyon zavar.

Beszéltünk róla a férjemmel, de azt mondta hülye vagyok, nem kell féltékenynek lennem emiatt, engem szeret.

Ő csak amolyan barát féle.. De mégis, akkor miért kell flörtölgetni meg bókolgatni neki?

Őis ugyanezt visszakapja a hölgytől. Így karácsony előtt nem jött valami jól ez az egész.

Ti hogy gondoljátok? Ez normális dolog szerintetek?


2009. dec. 27. 07:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem azt kell kipróbálni, mit szól, ha valami miatt nem játszhat. Ha más értelemben is fontos neki a csaj, akkor minden baja lesz, hogy nem játszhat, hanem mondjuk családi programra kell menni. Másik jó teszt erre, amit már írt valaki, hogy ülj Te a gép elé, és pl. két napig legyen sürgős dolgod a gépen, ne add át, közben figyeld a párod reakcióját.

Még egy, amit szerintem nézz meg: mindig együtt játszanak-e, netalán mindig ketten vannak az adott partiban /sok online játékban kb. 8 fős partikban lehet játszani/. Ha mindig csak ketten játszanak, az már kicsit gyanús...

Onnan gondolom ezeket, hogy én már voltam ilyen online játékban "partitárs" :)

2009. dec. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, aki írt! A férjem amúgy dolgozó ember, mától azt mondta megszűnnek a beszélgetések, max levelet fognak váltani. Hát köszönöm. Lehet nem vagyok normális, hogy féltékenykedem. De normális, hogy minden este akár több órát is a gép előtt irogat egy nőnek? Volt, hogy majdnem éjfélig is. A kedvesem nem az a beszédes típus, de azért szoktunk beszélgetni. Biztosítani akar róla, hogy ő csak egy barát. De akkor miért kell nyálasnak lenni egymással? Miért kell lesni egymást?? A hölgyemény is csak húzza húzza.. Beszélgettünk msn-en, nem túl jó a kapcsolata a férjével. Mondta ő is szeret az én férjemmel cseverészni. Az ő férje sem szereti, hogy esténként chatel az.

Kértem ne tegye naponta ezt, mondjuk heti 2-3 alkalommal és az estéket töltsük együtt, hát ez mondjuk azóta be is jön, esténként együtt fekszünk, de abból nem enged, hogy ne beszéljen vele minden nap. És én értsem meg őt. Nem fog menni, hiába mondom. Lehet önző is vagyok, de ezt sosem fogom megérteni. És vajon meddig lehet bírni?

2010. jan. 4. 06:06
 13/21 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem akkor is teljesen igazad van. Nem normális dolog. Szerintem a férjed tele van frusztrációkkal, és biztos sok minden van amit nem mer neked elmondani. Más okát nem látom, miért tenne így. De én nem sok jót látok, ha ez így folytatódik. Pláne azért, mert idealizálja a nőt, és egyébként lehet hogy élőben nem is tetszene neki.


Más megoldást nem látok, minthogy nem szólsz bele a beszélgetéseibe, de ha nem javul a helyzet, akkor én eljárnék otthonról, vagy én is regisztrálnék valami hasonló barátkeresős oldalon, de én lehet hogy nem állnék meg a chatelésnél. De tudatosítanám a férjemben, hogy úgy érzem kizár a gondolataiból, inkább mással osztja meg, ezért én is keresek mást aki kíváncsi a véleményemre. De nagyon fontos hogy kedves maradj a férjeddel, különben nem tud visszatalálni hozzád.


Jó hogy írod hogy egyszerre fekszetek le, de történik is valami? odahúz magához? vagy csak befordul, hogy nesze, legyél boldog itt fekszem melletted...? Te érzed mi a helyzet.


Viszont az teljesen biztos, hogy nem csak "barátságból" beszélget a nővel minden nap olyan sokat. Ilyen nincs. Neki hiányzik valami megértés, vagy lehet hogy cenzúrázva mer csak veled beszélni, persze ez nem a te hibád, de valamiért így alakult. Nem tudom mi baja van. Próbáld valahogy lebontani ezt a falat kettőtök között.


Írj ha van változás, és drukkolok! :)


31/N

2010. jan. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Én egy olyan lány vagyok, akivel így szórakozott 1-2 pasi. Ígérték, hogy találkozunk, jövőt terveztek velem, aztán kiderült, hogy családosok, pedig nekem egyedülállónak adták ki magukat. Utálom az ilyen embereket és azt tanácsolom, hogyha azon kapod a férjedet, hogy egyedülállónak adja ki magát és beetet téged meg a többi nőt, akkor dobd ki, mert az ilyen nem változik, ez egy betegség és még nagyon sok fájdalmat fog neked okozni ezzel. Bár akik így flörtölnek, nem a feleség előtt szoktak, lehet, hogy ők tényleg csak barátok, de szerintem ez akkor sem normális dolog.
2010. jan. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Már lecsekkolták egymást az iwiwen. Írt a kedvesem nekem is levelet. Egy két gondját-baját, miért is van szüksége egy ilyen barátra. Gyerekkoráig vezethető vissza a zárkózottsága. Na meg ha mond valamit, akkor másnap nem nevetik ki, ha találkoznak az utcán.

Tudom, hogy szeret. Érzem is. Összebújunk együtt, szeretjük egymást, és igen történik is valami..:) De nekem akkor sem esik olyan jól. Bejön hozzám a beszélgetés után, és akkor bújik hozzám.. Olyan rossz érzés fog el.

Nem mindig lesem a beszélgetéseiket, mert akkor még idegesebb leszek. És nagyon nehezen tudom fékezni az érzéseimet. Tudom, hogy helytelenül teszem. Pocsékul telt el ez a december vége. A 9 év alatt sosem éreztem magam így. Mondtam én is irogatok ritkán egy régről ismert barátommal, de ő lány. Fickókkal nem is akadtam így össze. Igazából nem is akarok. Nekem erre nincs igényem.

2010. jan. 4. 13:32
 16/21 A kérdező kommentje:
Az én kedvesem nem szokott így szórakozni. Tudom. Túl jó ember, érzékeny is. Neki ez még új dolog. De nem tudom meddig tart majd. Azt nem élném túl, ha elveszíteném. Bár szóba hoztam, hogy mi lenne, ha elválnánk, és akkor senki sem zavarja majd az új hobbijában. Hallani se akart róla, ő ugyan el nem válik, szeret minket. Valamit ki kell talánom, találnunk, de sűrgősen.
2010. jan. 4. 13:37
 17/21 anonim ***** válasza:

11:16os vagyok

Akkor talán még menthető a dolog :) nagyon örülök, hogy nem távolodott el teljesen tőled.


Valószínűleg tényleg igaz, hogy nagyon zárkózott és az a baja, hogy ha neked elmond valamit, amit mondjuk "nem tart szalonképesnek" akkor te megfedded érte vagy haragszol... de hát erről ugye szó sincs. Valahogy ezt kéne benne tudatosítani, hogy te nem vagy az anyukája, nem fogod megróni a gondolataiért.

És igen, el meri mondani a másik nőnek, mert azt nem látja, nem ismerik egymást. De ebből lesz a gubanc, mert azért csak érdekli őt. És biztosra veszem, hogy előbb-utóbb találkozni is akarnak. Bár lehet hogy jobb lenne ha előbb, mert akkor hamarabb kiábrándulhatna belőle a férjed. Tapasztalatból tudom, hogy a netes ismerkedsé 90 százaléka kölcsönös nem vonzódással végződik. Én is sokat ismerkedtem neten, és lutri, még akkor is ha helyes a képen és jól tudunk beszélgetni akár telefonon is...

szóval semmiképpen nem egészséges hogy egy idegen nőt idealizál, mert azt csinálja. Miért nem pasival beszélget? Van más hapsi is aki szeret neten dumálni és barátkozni... érted...

Egyébként ne tudd meg hány nős vagy élettársas pasas nyavalygott már nekem neten a kapcsolatáról... persze nem találkoztam velük, kell a túrónak. De tény, hogy könnyebb ismeretlennek elmondani a bajaidat. Csak a különbség annyi, hogy én segíteni próbáltam nekik, hogy mit mondjanak a feleségnek, vagy mi lehet a baj...


ha van kedved erről beszélgetni, írj nekem nyugodtan privit. :) egyébként meg nagyon drukkolok.


31/N

2010. jan. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

jaj istenem, egy önjelölt pszichológus , egyébként meg nincs ebben semmi roszz, én bekattanok ettől az elég sok maradi gondolkodástól. értsd már meg és mi van akkor ha téged szeret de másokkal csak sima sexkalandjai vannak? attól még ez nem megcsalás. Akkor csalna meg ha ott is hagyna. egy dolog hogy téged szeret és megint más dolog hogy testileg kire izgul pl fel ösztönösen. ezt ha akarod ha nem, nem tudod befolyásolni.

Vagy netán pl tudod befolyásolni, hogy mikor legyen éhes ?

2010. jan. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

kérdező mesélj kicsit a kapcsolatokról, mit csináltok általában együtt, mit teszel a párodért, mit tesz ő érted, stb?

Szoktatok beszélgetni vagy akármi? Tudod ha unalmas élete van melletted, akkor érthető, hogy másokhoz megy, és az, hogy dumál valakivel még nem megcsalás.

2010. jan. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szerintem attól a nőtől valami olyat kap, amit tőled nem. Olyan beszélgetést, megértést, amit tőled nem. Nagyon vigyázz ezzel a barátkozással, mert előbb vagy utóbb könnyen több lehet belőle.
2010. jan. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!