Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennétek egy hétre oviidő...

Elmennétek egy hétre oviidő alatt a gyerekeket másra (egy pasira) bízva?

Figyelt kérdés

Adva van három testvér. A két idõssebbnek (férfi és nõ) már családja, egy-egy ovis gyereke van. A lefiatalabb (férfi) 30as egyedülálló. A két idõsebb elutazik a házastárssal együtt, négyesben egy hétre. A harmadikra bízva a két gyereket.

Én vagyok olyan aki megvárná az ovi végét és nagyszülõkre bíznám a gyereket? Vagy inkább vinném õket is?

(Igen, van közöm hozzá)



2014. máj. 10. 10:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
8%
Nem!
2014. máj. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mennyire megbízható az, akire bíznátok a gyerekeket. Ha odafigyelne, tudjátok, hogy el tudná látni őket, baj/probléma esetén tudja mi a teendő, akkor rábíznám, főleg, hogy ezek szerint a nagybátyjuk az illető aki vigyázna rájuk. Tehát nem egy vadidegen szomszéd bácsi. Gondolom részt vesz a gyerekek életében, találkozik velük, ismerik a gyerekek is. Ha azt is meg tudja oldani, hogy egyedül tudja hozni/vinni őket oviba, akkor nem látom akadályát. Ti ismeritek milyen a férfi.
2014. máj. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy elmennék. Miért ne lehetne rábizni egy rokonra a gyerekeket????? Gondolom az nem háboritana fel ennyire, ha kólát kapna heti rendszerességgel vmelyik gyerek, pedig az lenne a probléma, nem ez...
2014. máj. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Én nem nagyon értem a kérdést azt hiszem. Elnézést, még kávézom. :)

Szóval a nagybácsinál lennének a gyerekek?

Ha csinált már ilyet és kijön a gyerekekkel, persze, miért ne?

Nyilván nem életük legjobb kajáit fogják enni a kölykök és nem is biztos, hogy hófehér lesz a zoknijuk a nagybátyó mellett, de azt hiszem senkinek semmi baja nem lenne tőle.

2014. máj. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem, a gyerekek napközben oviban lesznek, reggel-este pedig a nagybátyjukkal.

Az én lányom még kicsi, de imádja a testvéreimet, később biztos megtenném. Aztán nyáron majd megyünk nyaralni hármasban is :-)

2014. máj. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Mar miert ne? A nagybacsira vannak bizva, akit jol ismernek a gyerekek. SZerintem gyerekek elvezik. Rosszabb lenne, ha iskolas idoben mennenek el a szulok. Sok no nem allja meg a helyet a gyereknevelesben, ha ez a problemad, kedves ekrdezo. Te ki vagy? A szomszed?
2014. máj. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
11%
A " nem" válasz tőlem azért jött ,mert itt kérdezed meg hogy mit is tégy. Én anyósomra bízom a két éves gyerekemet,nem azért mert bulizom ,hanem haláleset történt,és nem szeretném hogy a gyerek érezné rajtam ,hogy kiborultam . A te döntésed ,de ha bizonytalan vagy,akkor nem.
2014. máj. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
11%
Nem.
2014. máj. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez kizárólag attól függ, hogy az illető mennyire megbízható. Nem attól, hogy pasi-e. Ha megbízható egy pasi és nem idegen, akkor igen, rábíznám a gyereket. De sem azt nem írtad le, hogy mennyire megbízható a kérdéses személy, sem azt, hogy a gyerek hány éves.
2014. máj. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Nem szülõ vagyok. A nagybácsihoz van közöm. (De nem élünk együtt, nem érint úgy) szerintem elég szétszórt, én nem bíznék rá gyereket. Egész héten csak hülyülni fog velük. A gyerekek amúgy szeretik, pont ezért. De szerintem ez egy héten át sok
2014. máj. 10. 10:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!