Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennétek egy hétre oviidő...

Elmennétek egy hétre oviidő alatt a gyerekeket másra (egy pasira) bízva?

Figyelt kérdés

Adva van három testvér. A két idõssebbnek (férfi és nõ) már családja, egy-egy ovis gyereke van. A lefiatalabb (férfi) 30as egyedülálló. A két idõsebb elutazik a házastárssal együtt, négyesben egy hétre. A harmadikra bízva a két gyereket.

Én vagyok olyan aki megvárná az ovi végét és nagyszülõkre bíznám a gyereket? Vagy inkább vinném õket is?

(Igen, van közöm hozzá)



2014. máj. 10. 10:04
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
4 éves fiú, 5 éves lány
2014. máj. 10. 10:18
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, faj neked most mint a baratnonek, hogy a gyerekek talan elterelik a pasid figyelmet? Na ne. Allj be Te is a hulyesegbe, hidd el, jo lesz.
2014. máj. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha ellátja őket, elviszi őket oviba, akkor igen.

Az, hogy "hülyül" velük, az nem lenne gond. Nem az ő dolga nevelni. Nem egy gyerekkori laza hét miatt lesz valaki felnőttként bűnöző. Gondolom veszélyeztetni nem fogja őket.


Ha pedig te nem bíznál rá gyereket, még most szakíts vele, mielőtt családalapításra kerülne sor.

2014. máj. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Én nem nagyon értek hangot egy gyerekkel. Azt kibírom hogy nem látom egy ghétig, majd este felmegyek, mondjuk az fáj, hogy meg sem kérdezte a véleményem. Az a bajom, hogy szerintem gyerekes emberekhez ez nem illik. Lepassuzolni a gyereket így. Közben meg azt hiszik milyen szuper szülõk, emberek
2014. máj. 10. 10:21
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
13-asnál a pont. A nagybácsik, nagynénik, nagymamamák, nagypapák pont azért "jók" a gyerekek éltetében, mert kényeztetik a gyereket, hülyülnek velük. Ha meg Te vagy a barátnő, én felvetném, hogy odaköltözök én is arra az egy hétre, és segítek, így legalább azt is látnám, hogy milyen lenne apának. Meg ha kell, akkor egy kicsit megszakítanám a "hülyülést", és odafigyelnék, hogy minden rendben legyen. :)
2014. máj. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Én még nem akarok gyereket. Addig változhat (most egy nagy gyerek) vagy szakíthatunk.
2014. máj. 10. 10:23
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
14-es válaszhoz annyit, hogy a szólőknek is kell egy kis pihi. Ez nem lepasszolás. Attól még nagyon jó szülők lehetnek, sőt, azért is jó szülők, mert el merik engedni a szoknyájuk mellől a gyereket. És nem túlféltik.
2014. máj. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

"Az a bajom, hogy szerintem gyerekes emberekhez ez nem illik. Lepasszolni a gyereket így. Közben meg azt hiszik milyen szuper szülõk, emberek."


Attól még, mert gyerekük van, nem csak szülők, hanem például házastársak, illetve nők/férfiak is. nem attól lesz jó szülő valaki, hogy soha nem bízza másra a gyerekét. Amúgy a leírás alapján úgy látom, hogy ez nem rendszeres, hanem egy kivételes alkalom.

Ahogy pedig már írta valaki: attól, hogy a nagybácsi "laza", semmi baja nem lesz a gyereknek, jól fognak szórakozni.

Te inkább a saját szórakozásodat félted, hogy a párodnak nem annyi ideje Rád. Inkább segíts neki!

2014. máj. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mi bajod. Te nem szeretnéd, hogy ott legyenek, akkor addig ne menj át hozzá.

Ha meg egy ilyen megbízhatatlan szétszórt pasas, akivel nem is terveznél, ha nem változik meg (nem fog), akkor ne legyél vele.

2014. máj. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Amúgy is bulizósak még mindig, szoktak menni mindenhova gyerek nélkül is, azokkal is, de mindegy. Ezek szerint normális a helyzet, en nem vagyok az. Csak ha nekem lesz gyerekem én csak anyâmra fogom bízni. Nem akkor amikor akarom,, hanem amikor a gyerek akar menni
2014. máj. 10. 10:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!