Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennétek egy hétre oviidő...

Elmennétek egy hétre oviidő alatt a gyerekeket másra (egy pasira) bízva?

Figyelt kérdés

Adva van három testvér. A két idõssebbnek (férfi és nõ) már családja, egy-egy ovis gyereke van. A lefiatalabb (férfi) 30as egyedülálló. A két idõsebb elutazik a házastárssal együtt, négyesben egy hétre. A harmadikra bízva a két gyereket.

Én vagyok olyan aki megvárná az ovi végét és nagyszülõkre bíznám a gyereket? Vagy inkább vinném õket is?

(Igen, van közöm hozzá)



2014. máj. 10. 10:04
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
De ha vele akarok lenni mi a gond? Hozzá nem megyek, ebben 95%ban biztos vagyok. De mostminden ok vele
2014. máj. 10. 10:34
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg nem az a lényeg, hogy neked mi a véleményed, meg megbízol-e benne ilyen szempontból, hanem az, hogy aki rábízza az megbízik-e benne. Ha nekik ez így oké, akkor semmi gond.
2014. máj. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, nagyon sok nagyszülő, nagybácsi és nagynéni lenne szomorú, ha nem lennének nekik "lepasszolva" a gyerekek.


Nekem is nagyon szép emlékeim vannak arról, amikor nagynénémnél voltam. Mai napig szoros a kapcsolatunk, ha az egészsége engedné, a lányom is rá bíznám.

Nem fogom ezektől az élményektől megfosztani a gyerekeim, csak mert valaki szerint az a jó szülő aki 0-24ben a gyereke seggében van.

2014. máj. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy neked azzal van bajod, hogy milyen ember az olyan, aki lepasszolja a gyereket? Hát igen, ebből látszik, hogy nincs még gyereked! Mert akkor tudnád, hogy az első évek arról szólnak (elsősorban az anyának), hogy szinte 24 órát a gyerekkel van és saját magát háttérbe szorítja. Viszont azt te is láthatnád, hogy így nem lehet élni, hogy mindent alárendelni a gyereknek. Egy idő után teljesen természetes igény, hogy a szülők vágynak gyerek nélkül töltött időre. Azért, hogy ne "őrüljenek bele" az egészbe. Ezért megszólni valakit, az elég nagy baj. Amúgy igazából nem értelek, mert az eredeti kérdésedben az szerepelt, hogy ovi végén nagyszülőkre bízni a gyereket, azzal egyetértesz, most meg kiderül, hogy azért nem tetszik, mert a szülő menne a gyerektől külön. Ha a nagyszülő vigyázna rá, akkor már nem volna ez baj? Szerintem neked inkább azzal van a bajod, hogy a párod ebben az egy hétben nem foglalkozik majd veled annyit, amennyit szeretnél.
2014. máj. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy anyámra én is rábíznám. Szünetben, ez tényleg jó egy gyereknek. De nem ovi közben, egy nagy gyerekre. A gyerekek szerintetek le fognak feküdni, ha mondja nekik. A lány még a szülei kedvéért sem fekszik mindig le. Erre az anyja panaszkodott a fülem hallatára
2014. máj. 10. 11:09
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Annak a válaszolónak van igaza, aki azt írta, hogy te hiába dühöngsz ezen az egészen, ugyanis ha a szülők rá merik bízni a párodra a gyerekeket és a párod is legjobb tudása szerint fog foglalkozni velük az egy hétben, akkor nincs mit tenni. Ezt nekik kell eldönteniük és nem neked. Majd nyilván megoldja a lefektetésüket valahogy. Lehet amúgy viccel fűszerezve többet ér el, mint ahogy az anyukájuk próbálja lefektetni.
2014. máj. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam el a válaszokat, mert igazán a kérdést se értem.

Szerinted egy 30 éves férfi nem képes ellátni két óvodás gyereket ovi után? Reggel elviszi őket, délután értük megy, majd ahogy Te látod elhülyül velük, ad nekik enni, és jól érzi magát mindenki.

A gyerekeknek is kikapcsolódás lesz a nagybácsival tölteni egy kis időt.

2014. máj. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg majdnem biztos, hogy nem leszel a párod felesége. Nem hiszem, hogy egy ilyen rosszindulatú nőt elvenne valaki. Egyébként pedig mivel vele sem élsz, sőt, messziről elkerülöd ilyen esetben a párod a gyerekekkel, hát sok közöd nincs hozzá, hogy vigyázz e rájuk.
2014. máj. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!