Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el, hogy a...

Hogyan érjem el, hogy a férjem kérje a gyerektartás csökkentését?

Figyelt kérdés

2 gyermek (2,5 éves ikrek) után fizet 60000Ft-ot (fix összeg). Ez a gyerekek születése után lett megállapítva, azóta viszont az akkori netto 300000Ft-os fizetése már a múlté a mostani csak 140000Ft.

Tudom, hogy sok dolog miatt bűntudata van, azért is, hogy felelőtlen volt és ők becsúsztak, de ez még nem elég ok, hogy a többi gyermekétől vegyen el miattuk. Néha hajlik rá, hogy kéri, máskor eltereli a szót. Hogyan tudnék hatni rá, hogy végre megtegye a szükséges lépéseket.


2014. máj. 15. 08:46
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
62%

Kérdező, ha jól értelmezem, férjedurad dolgozik, keres, ami kb fillérre el is megy gyerektartásra + az édesanyjára + az édesanyja kapcsán felvett hitelre, Te meg eltartod a férjed meg a három közös gyereket? Lehet, felvetném, csak elméleti szinten, a válást, menjen az ikrek anyukájához, s Neked fizessen 90eFt gyerektartást, mert ha a kettő gyerekre 60eFt jár, a háromra, ugyebár 90eFt. Hamar kiderülne, h az ikrek anyja is olyan türelmes birka-e, hogy eltartsa a gyerekei apját.

Nem gondolom, h mindennek a Te gyerekeid kéne igyák a levét. S könnyebb eltartanod három gyereket, mint három gyereket és egy férjet, akinek gyakorlatilag a teljes jövedelme kimegy a háztartásotokból.

2014. jún. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Mit sikerü intézni Kérdező?
2014. dec. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
0%
gyerekewnként 30 e szar pénz onnan nincs hova csökkenteni talán nem a gyerekes pasinak kéne lebabázni akkor nem a kölykök elől akarnád lehuzni a pénzt
2016. febr. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
#33 A férj félrelépett, abból lettek a meglevő házasságából származó gyerekeknél fiatalabb ikrek. Itt nem a kérdező az, aki felcsináltatta magát, hanem az, aki mentette a házasságát és a közös otthont. Most a saját gyerekei elől kell elvennie a pénzt, hogy a megcsalás okozta kicsik több pénzt kapjanak, mint amire most telik. Én ezt így mondanám el a férjnek is. Bár én nem maradtam volna vele.
2018. júl. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!